Her Yıl Aynı Beşli

Her yıl doğum günümde farklı farklı hediyeler alırım. Ama her yıl beş tane aynı hediyeyi alabilme şansım olsaydı ilk olarak trenle istediğim her yere, istediğim zamanda yolculuk yapabileceğim bir bilet isterdim. Çünkü dünyadaki her ülkeyi gezip resimlerini çizmek isterdim. 

İkinci olarak ejderha yumurtaları isterdim. Büyüyüp geliştiklerinde onların üstünde uçup “Ejderhanı Nasıl Eğitirsin?” çizgi filmindeki gibi eğlenmek ve oradaki gibi maceralar yaşamak isterdim. Ejderhaların üstünde gezip belki de yeni bir gezegen bulurdum. Ya da kimsenin bilmediği bulutarın üstünde bir yer.

Milyoner olup istediğim her şeyi almak bana için altın yumurta almalarını isterdim. Bu altından yapılmış yumurtaları evimde çok güzel dekor olarak kullanabilirim. Ya da onları satıp istediğim her şeyi alabilirdim. Mesela ninja kaplumbağalar ya da arabalar… Belki de bir şehir satın alırdım ya da içinde havuz ve kaydırakların olduğu özel bir ada alırdım.

Hayallerimden biri elmastan ışıl ışıl ev yapmak olduğu için doğum günlerimde bolca elmas hediye etmelerini isterdim. Son olarak ise bana bir yıl yetecek kadar çikolata ve tatlı hediye edilirse çok mutlu olurum. Evimde çikolatadan buzdolabı yapardım ve içine sadece tatlı koyardım.

Hogwarts Express Train Ticket | Harry potter theme, Harry potter printables, Harry potter birthday

(Visited 30 times, 1 visits today)