İLK GÜN

Ben bu okulun inşaatında yani yapımındaydım.İlk yaz okulu için geldim.O zamanlar bir kat bitmişti.İçerde işçiler çalışıyordu.Ve sonunda bitti.O zaman ben başka okuldaydım ve kısa süre sonra bazı nedenlerle okul değiştirmem gerekti.Ailem baba ili seçenek sundu ve ben okulumu seçtim.

Ben zaten  büyük bir hevesle Beştepe Koleji’ne  gitmek istiyordum.Hep benim okulumdu.Sonunda okulun ilk günü geldi.

O günkü  duygularımı anlatmak imkansız galiba…O gün benim için en mutlu ve en korku dolu bir gündü.Mutluydum ,çünkü istediğim okula gidiyordum ve yeni arkadaşlarım,öğretmenlerim olacaktı.Korkuyordum ,çünkü bu yeni arkadaşlarımla anlaşabilecek miydim,öğretmenlerim beni sevecekmiydi.

Sabah heyecanla yataktan kalktım.Arabada heyecanım daha çok arttı.Sonunda okula geldiğimizde, bir anda  tüm korkum geçti ve yerini hoş bir heyecana bıraktı.Herkes neşeli ve güler yüzlüydü.Yaz okulundan tanıdığım öğretmenlerimi görmek beni çok rahatlattı.Sıraya girdik.Öğretmenimi gördüm ve onunda heyecanlı olduğunu anladım.

Yeni bir yıl başlıyordu.Sıraya giren öğrenciler ki,şimdi hepsi benim sıkı arkadaşım gülümsüyordu.Çok rahatladım.Bina zaten evimdi.

İki yıldır bu okuldayım ve her sabah keyifle geliyorum.Ben bir Beştepe Kolej’liyim.

(Visited 66 times, 1 visits today)