İLKBAHAR-YAZ KREASYONU

İlkbahar çok yaklaştığı için tiril tiril yumuşacık rengarenk giyinmenin zamanı da geliyor. Bu seneki sloganımız ; ”Güneşten Daha Canlı Sarı”.

2019 İlkbahar-Yaz sezonunda ilk olarak altın dokunuşları göreceğiz. Parıltılı ve simli giysiler ön planda olacak. Genellikle straplez ya da tek omuzla yorumlanan kıyafetler olacak. Güneşli günlerde kadınların büyük kurtarıcısı olacağı düşünülen bu elbiseler, şimdiden çok şık gözüküyor.

Bol ve rahat pantolon sevenlerine müjde! Bu sene kargo pantolonlar geri dönüyor. Cool görünmenin yeni yolu artık kemer ile kullanılması tercih edilen bu renkli pantolonlar. Kesinlikle hem spor hem de şık.

Çok uzun zamandır trendler listesinde olmayan kroşe geri döndü.Bu sene el yapımı örgüler ve el işi desenli kıyafetler çok moda oldu.Özellikle de plajlarda çok rahat kullanabilirsiniz. Genelde çoğu kişinin tercih etmediği kroşeler bu sene herkes tarafından çok konuşulacak gibi duruyor.

Kıyafetler her ne kadar önemliyse bir kombinin tamamlanması için en önemli etkenlerden biri de aksesuarlardır.Bu sene kalın ve renkli kemerler çok moda. Genelde ilkbahar ve yaz zamanlarında kemer çok kullanılan bir aksesuar değildir . Fakat bu sene kemerler bele takılacak ve bu kombine müthiş bir görünüm kazandıracak.

Bu yaz feminen bir görünüm arıyorsanız kesinlikle şişkin kollar tam size göre. Victoria Dönemi ve 80′ lerin göz bebeği olan şişkin kollar bu sene çok konuşulacak. Hem bluzlarda hem de elbiselerde kullanılan şişkin kollar bu sene ilkbahar yaz kreasyonunda karşımıza çıkıyor.

Spor kıyafetlerden asla vazgeçemeyenlere bomba gibi bir haberim var! Bu sene bisiklet şortu olarak da adlandırılan spor şortlar çok moda. Sonbahar Kış kreasyonunda da büyük yer edinmiş olan bu şortlar İlkbahar Yaz kreasyonunda da yerini aldı bile.

Şu ana kadar İlkbahar Yaz’da en çok kullanılan renk her zamanki gibi geri döndü. Bu sene tekrardan çok havalı ve fresh tasarımlarla mükemmel tasarımlar ortaya koyan tasarımcılar bu tasarıma ”Beyaz Düşler” adını verdiler. Şimdiden çok hoş göründüğünü söyleyebilirim.

Her renk PVC diye de adlandırılan bu kombinler çok fazla renkli. Kırmızı ve sarı tonlarının daha çok kullanıldığı bu kombinler çok beğeniliyor. Özellikle trençkot ile kombinlenen bu renk renk kıyafetler tam yaza göre.

İlbahar-Yaz kombin tanıtımı burada sona eriyor. Seneye çok daha çılgın kombinlerle görüşmek üzere.

(Visited 41 times, 1 visits today)