İNANAMIYORUM

Merhaba ben Savena. Şu an ben 35 yaşındayım. Size yaşadığım bir hikayeyi anlatacağım. Ben 10 yaşındayken bana boo cinsi bir köpek almışlardı. Onun adı Addison’ dı. O’nunla çok iyi zamanlar geçiriyorduk ama ben tatilde iken köpeklerde çok görülen Toksoplazma hastalığına yakalanmıştı.  Çünkü olup olmadık yerleri kokluyordu ve yalıyordu 😥😥😥. Bu konu beni çok endişelendiriyordu.

Sonunda addison ölmüştü. Ama bunu ben bilmiyordum. Babam ve annem o köpeği çok sevdiğimi biliyordu. Bu yüzden bana öldüğünü söylemediler çünkü: travma ya da başka bir şey yaşayabilirdim. Bu yüzden bana yeni bir boo almışlardı. Çok geçmeden arkadaşlarım ve yeni köpeğimle akvaryuma gittik. Yeni köpek birden saldırgan olmaya başladı.

Galiba ne olduğunu anlamıştım. Bu Addison değildi. Bu köpek bambaşka bir köpekti. Hemen eve gidip köpeğimi aılp odama gittim ve ağlamaya başladım. Annem ve babam bana ne olduğunu sordu beni incelediler yara bere yoktu. Cevap verdim: Bu Köpek Addison Değil. Aklımda bir sürü soru vardı. Addison’ u çok özlüyordum. Bunu benden izlediklerine inanamıyordum. Eve dönüp ailemden özür diledim. Yeni addison ailemize uyum sağlamayı başarmıştı. Eski Addison’un yerini tutabiliyordu

(Visited 55 times, 1 visits today)