İNANILMAZ AİLE

Ben İnanılmaz Aile çizgi film karakterlerinin dünyayı değiştirebileceğine inanıyorum. Küçük bir kısım filmi ve karakterlerini anlatayım. İnanılmaz Aile2004 ABD yapımı bilgisayar animasyonu, aksiyon komedi ve süper kahraman filmidir. Film güçlerini gizlemek zorunda kalan bir süper kahramanlar ailesi hakkındadır. Karakterleri Bay inanılmaz (Baba), Lastik kız (Anne) ve 2 si erkek çocuk ve 1 i kız çocuk dan oluşmaktadır.
Bu Aile’nin babası Bay inanılmaz dünyada ki problemleri ve sorunları kendi başına halletmek istese de eşinin ve çocuklarının desteğinden kaçamıyor. Büyük sorunlarla başa çıktığı için ailesini böyle tehlikeli olayların içerisine dahil etmek istemiyor. Aile demek iyilikleri, kötülükleri her şeyi hep birlikte atlatabilmek ve el ele verip sorunların üzerinden gelebilmek demektir. Bence bu çizgi filminde bir ailenin üstünden gelemeyeceği hiçbir probleminin olmadığını gösteriyor.. Bu yüzden çizgi filmin isminin de İnanılmaz Aile olarak belirlenmiş olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden ben de çizgi film karakterlerinin dünyayı aile olmayı başardıktan sonra değiştirebileceğini umduğum için size İnanılmaz aile animasyonunu anlattım.
Sizce de gerçek dünyamızda yaşantımızda da böyle değil midir Bence böyledir insanlar problemleri ile tek başına başa çıkamaya biliyorlar ne kadar ailesine yansıtmamaya çalışsa da eşinden, dostun dan arkadaşların dan yardım iste de hiçbiri Ailesi kadar problem çözücü maddi ve manevi anlamda onu koruyup kollayacak şekilde yanında olamıyor. Her ne olursa olsun aileden alınan güç dünyamızı bile değiştirir.

(Visited 282 times, 1 visits today)