Işınlanma

Özel bir gücüm olsa bu gücün kesinlikle ışınlanma olmasını isterdim, çünkü; bir yerden bir yere kolaylıkla ulaşmak çok iyi bir şey olsa gerek. Işınlanma sayesinde fazlasıyla zaman tasarrufu ve hayat kolaylığı sağlanabilir.

Düşündükçe insanın kulağına çok hoş geliyor; istediğin bir yere saniyeler içinde belki de daha çabuk gidebiliyorsun. Gideceğin yer çok uzakta olsa bile. Ayrıca herhangi bir şekilde trafikte beklemek gibi derdin de yok, yani ışınlanma trafik sorununu da ortadan kaldırıyor. Işınlanma sadece insan rahatlığı için değil hayati durumlar için de çok büyük önem taşıyor. Mesela benim bir doktor olduğumu düşünelim, bir kişinin çok kötü bir durumda olduğunu ve acilen müdahale edilmesi gerektiğini varsayalım. O kişiye saniyeler içinde yardım ulaştırabilir ve o kişinin hayatı kurtarabilirdim. Ayrıca depremlerde de depremden hemen sonra hızlı bir şekilde enkaz altında kalmış kişilere ve hayvanlara yardım ulaştırabilir, enkaz altında kalmış kişileri ve hayvanları kurtarabilirdim. Işınlanmanın bir diğer yararı ise suçluları kolaylıkla yakalamak. Eğer ben bir polis olsaydım ve bir banka soygunu olduğunu duysaydım bir anda oraya ışınlanıp bu durumu engelleyebilirdim. Veya ben bir itfaiyeci olsaydım bir evde büyük bir yangın çıkar çıkmaz oraya anında gidip yangını söndürmeye başlardım. Ayrıca sirk gibi ortamlarda insanları sihirbazlık gösterisi yaparak şaşırtabilirim. Özellikle çocuklar buna bayılırlardı. Veya bir durumdan acil şekilde kurtulmam gerekiyorsa örneğin, batan bir geminin içindeysem oradan ışınlanarak kurtulabilirim ya da yanan bir evin içindeysem oradan kurtulabilirim hatta bulunduğum yerde bir deprem oluyorsa bulunduğum yeri hemen terk edebilirim. Bu ve bunun gibi acil bir şekilde kurtulmam gereken durumlardan kolay ve hızlı bir şekilde kurtulabilirdim. Bunların dışında taksi, otomobil veya uçak gibi ulaşım araçlarının herhangi birini kullanmama gerek kalmazdı. Uçak çok hızlı bir ulaşım aracı fakat eğer ülkeden ülkeye bir iş görüşmesine gideceksem uçaktan çok daha hızlı şekilde gidebilirdim. Bu da yapacağım işleri hızlandırır ve belki de günler içinde yapacağım görüşmeleri ve işleri tek bir günde ya da saatler içinde bitirebilmemi sağlardı.Bu ve bunun gibi durumlar fazlasıyla zamandan tasarruf etmemi sağlar. Zamandan tasarruf ettikçe kendime ve sevdiklerime ayıracak daha fazla fırsat bulurum.

Kısaca; ışınlanmak, süper kahraman filmlerinde gördüğümde en çok büyülendiğim süper güçtü. Gerçekten inanılmaz bir şey. Birçok alanda kullanabiliyorum ve kullandığım durumlar hayatımı rahatlatıyor. Hayatımın daha da kolaylaşması benim için değil çevremdeki insanlar için de yararlı olur. Çevremde tanıdığım ya da tanımadığım insanlara veya hayvanlara saniyeler içinde yardım ulaştırabilirim. Yani ışınlanmanın çok fazla avantajı var. Bu avantajlar saymakla bitmez. Eğer bana bir şans verilseydi ışınlanmayı kullanmak ve avantajlarından yararlanmak isterdim.

(Visited 23 times, 1 visits today)