İstediğim Hayat Bir Gün Elimde

Akşam çok rahat uyumuştum.Hiç sabah kalkım alel acele okula gitmek istemiyordum.Pencereyi açarken bir anda kar yağdığını gördüm.Her çocuk gibi annemin yanına gittim ve anneme “bugün okul var mı?”dedim.Annem de bugün okullar tatil dedi.Ben çok mutlu oldum .Çünkü hem kar yağıyordu ,hemde doyasıya oynayabilirdim.Ben annemden dün bir defter istemiştim adını”dilek defteri” koydum.Oraya istediğim bir çok şeyi renkli kalemler ile yazdım.Sonra istediğim her şey gerçekleşmeye başladı. O an çok mutluydum hemen arkadaşlarımı aradım ve olan her şeyi anlatmaya başladım.Onlar ise bana inanmadılar.Onları evime çağırdım.Ama üçü de meşguldü.Sonra ben dilek defterime üç arkadaşım da gelmesini yazdım.Ardından bir telefon geldi.Çok sevindim hemen telefonumu açtım.Bir anda onların sesi geldi .Biz gelebiliriz dediler.

Yarım saat sonra geldiler onlara artık hem ispat edebilirdim, hem de kar topu oynar , kardan adam yapabilirdik. DİNG DONG!  İşte zil çaldı koşa koşa kapıya baktım.Hemen kollarından tutarak ve acele ettirerek odama götürdüm ve o defteri gösterdim.Onlarda denedi ve dilek defteri olduğunu anladılar.Neyse artık rahattım.İstediği yapar hatta yaptırırdım.Kendimi o an kraliçeler kadar mutlu hissedebiliyordum.Artık kraliçelikten çıkıp çocukluğa geri dönme zamanıydı.Hemen dışarıya çıktım ve arkadaşlarımla kartopu savaşı yaptık,kardan adam yaptık….

Artık kendimi Harry Poter gibi hissediyordum.Her istediğim oluyordu .Karın durmasını,tatil de aquapark da olmak istedim. O da oldu.Orada bir kaç saat kaldım.Orayı çok sevdim ama ….Bunların hepsinin rüya olduğunu şimdi anladım.

 

yeni uyanmış kadın ile ilgili görsel sonucu

 

HAYATTA HER İSTEDİĞİMİZ ŞEY OLMAYABİLİR,SEN HAYAL ET O BİLE YETERGÜLEN YÜZ ile ilgili görsel sonucu

 

 

 

 

 

(Visited 61 times, 1 visits today)