İSTEDİĞİMİZ HER AN BAŞKA BİR HAYVAN OLMAK

Merhaba bugün sizlerle bir özel güce sahip olsanız hangi güce sahip olmak isterdiniz sorusunun cevabını arayacağız. Hadi başlayalım.

Eğer bana sorarsanız ben istediğim her zaman başka bir hayvan olmak isterdim. Şimdi neden böyle düşündüğümü konuşalım. Öncelikle ilk sebebim ben hayvanları çok severim ve hepsinin hayatı nasıl gördüklerini ve yaşadıklarını çok merak ediyorum. Mesela kuşlar siyah beyaza çok yakın bir şekilde görüyorlar. Köpekler renkli olan cisimleri veya insanları olduğundan biraz soluk görürken kediler her şeyi çok bulanık görüyorlar. Ben de acaba alıştığım görme kalitesinden başka bir kaliteyle görünce nasıl hissedeceğimi veya alışabilir miyim merak ediyorum onun için bu özel güce sahip olmak isterdim.

İkinci sebebim ise acaba hayvanlar bizim düşündüğümüz gibi özgürler mi bunu da çok merak ediyorum. Üçüncü sebebim ise hayvanlar bizi gerçekten anlıyorlar mı yoksa içgüdülerine göre mi bizim kötü anlarımızda yanımıza geliyorlar. Bir de bizim o kötü anlarımızda bizi nasıl sakinleştiriyorlar onu da çok merak ediyorum. Ve dördüncü aynı zamanda son merak ettiğim son soruya geldi sıra. Acaba evcil hayvan sahipleri gerçekten hayvanlarına düşündüğümüz gibi iyi davranıyorlar mı?  Bir de düşünsenize sahibinizi sevmediniz ama başka hayvanlara dönüşebiliyorsunuz ve böylelikle sahip de seçebiliyorsunuz.

İşte ben bu sebeplerden dolayı istediğim her zaman istediğim bir hayvana dönüşebilme gücüne sahip olmak isterdim. Hepinize iyi günler.

 

(Visited 28 times, 1 visits today)