No internet connection vector concept. Error connection wifi. Wireless connectivity disconnect. Annoyed people and unpluged monitor computer illustration

KAYBOLUŞ

Düşünün. Bir gün kalkıyorsunuz, telefonunuzdan attığınız resme kaç beğeni geldiğini görmek için telefonunuzu bulmaya çalışıyorsunuz. Ama yok. Endişeye kapılıyorsunuz ve aniden dışarıdan bir ses duyuyorsunuz herkes dışarıda bağırıyor: ”İnternet yok!”, ” Teknolojik aletlerim yok”. Dışarda bunlar olurken hiçbir şeye anlam veremiyorsunuz. Ürküyorsunuz ve gözünüzden yaşlar geliyor. Annenizin yanına gidip olanları anlatıyorsunuz, hıçkırıyorsunuz. Sakin olduktan sonra sokağa çıkıyorsunuz. Herkes darmadağın. Bir korku, bir korku.

Bu bir yazı bile olsa gerçek olması an meselesi. Her ne kadar konuyla alakası olmasa da dünyanın tepedeki uydusuna her an bir meteor çarpabilir. Bu da elektrik yok demektir. Düşünmek bile can sıkmıyor mu? Neyse devam edelim. Liderler sürekli açıklama yapıyor ama ne fayda! Telaş, telaş, telaş sadece. Kimse birbirini dinlemiyor internet bizi asosyalleştirdiği için kimse konuşmuyor. Çok sinir bozucu. Zaten 2-3 aya insanlar milattan önceye döner, bu da evrimi geri çevirme olur. O yüzden bu dünyanın sonu olmakla kalmaz birçok ölüme sebep olur.

(Visited 1.007 times, 1 visits today)