Kendimi Anlatıyorum

Merhaba sevgili takipçiler, bugüne kadarki yazılarımda kendimle ilgili yaşadığım olayları anlattım. Bu yazımda ise size kendimi anlatmaya çalışacağım. Konuya ilk olarak fiziksel özelliklerimi anlatarak başlamak istiyorum. Ben esmer tenli, ela gözlü, siyah saçlı bir çocuğum. Boyum 135 cm uzunlukla benim gibi ilkokul 3.sınıfa giden yaşıtlarıma benzer uzunluktayım. Kilom 31 kg olup anneme göre zayıf, bana göre ise olması gerektiği kilodayım.

4 kişilik çekirdek ailemin küçük oğluyum. Benden 2 yaş büyük bir ağabeyim var. Babam bankacı, annem ev hanımıdır. Bence bizim ailenin lideri babamdır. Ailemi çok seviyorum, iyi ki onlara sahibim.

Tüm çocuklar gibi koşmayı çok seviyorum. Bunun yanı sıra yüzmeyi de çok seviyorum. Ben bir TEMA Gönüllüsüyüm ve bununla gurur duyuyorum. Legolar oynamayı en çok sevdiğim oyuncaklarım. Saatlerce legoyla oynayabilirim. Son olarak babam abimle bana ahşap bloklar aldı onlarda yeni favorim. Şimdiye kadar hiç kitap okumaktan bahsetmedin Ege Andaç dediğinizi duyar gibiyim. En sevdiğim kitaplar,  Levent isimli bir çocuğun maceralarını anlatan serideki kitaplar ve Man Kafalar Çetesi serisindeki kitaplar.

Çevremdeki büyükler, öğretmenlerim genelde sevecen ve güleryüzlü olduğumu söylerler. Kendimde en sevmediğim huy, karşımda heyecanlı biri olunca ben de onun kadar heyecanlanıyorum. Bu durum hiç hoşuma gitmiyor.

Gelecekte olmayı istediğim iki meslek var: Birinci olmak istediğim meslek doktorluk ikinci olmak istediğim meslek astronot. Gelecekte Japonya’da yaşama hayalim var. En büyük hayalim ise; çok para kazanıp lösemili çocuklara özel büyük bir kasaba kurmak.

Unutmayalım ki   H E R   Ç O C U K  Ö Z E L D İ R.

(Visited 277 times, 1 visits today)