Kitap Kurdu

       Merhaba,ben Elif. Ama bana genel de “Kitap Kurdu”derler.Takma ismimden de anlaşılacağına göre kitap okumayı çok seviyorum.3 yaşındayken her gece annemin eline bir kitap verip bana okumasını isterdim.Annem de babam da Türkçe öğretmeni. Aslında benim kitap okuma sevgim buradan gelmiş olabilir.Ve çok meraklıyım. Çok uzun kitapları bile 3 günde bitirebilirim. Bu okuma sevgim çoğu arkadaşımın benimle alay etmelerine neden oluyor ama ben umursamıyorum ve böyle durumlarda daha çok heveslenip daha çok okuyorum.

Geçen gün annem elinde bir kitapla geldi , kasım tatiliydi. Annem bu kitabı okumamı istiyordu ama ben bu kitabı zaten okumuştum . Anneme   başka  bir kitap okumak istediğimi söylesem de ikna edemedim . Ve okumaya başladım. Ama bu kitap sıkıcı ve çok uzundu. Toplam 800 sayfa . Öyle böyle derken kendimi kitabın 116. sayfasında buldum .   El yazısı ile yazılmış bir telefon numarası buldum . Ne kadar meraklı olduğumu söylemiştim. Telefonumu aldım ve numarayı aradım. Toplam  dört kere aramıştım . Son bir kez şansımı deneyim diye bir daha aradım . Ve evet bir kadın sesi duydum . Bu ses  en sevdiğim sanatçı olan İnci Türkay’ındı.  Ve yeni bir dizi çıkarcağını benim de   o filmde rol oynamamı istedi. Ben çok mutlu oldum fakat annem ve babamın haberi olup olmadığını sordum. O da olduğunu söyledi .Salona gidip onları kucakladım ve çok teşekkür ettim.

Çekimler başladı.İlk başlarda çok zorlansam da şuan tempoya alıştım. İnci Türkay ile artık çok iyi dost olduk ailecek. Tabi ki kitap okumayı asla ihmal etmedim.🤓

(Visited 22 times, 1 visits today)