Kitap Önerilerim

  1. Uzay Oyunu Patlama Hikayesi (187 sayfa) : Bu kitap ehm eğlenceli , hem de faydalı. Eğlenceli olan görsellerinin komik olmasıdır. Bu kitap evreni, yıldızları ve güneş sistemini anlatıyor. Kitabın içerisinde bulmacalar da bulunuyor.
  2. Filozof Meşe (60 sayfa) : Bu kitap doğayı anlatıyor ve güzel kitaptır. Düşünmeyi öğretiyor, bazı görselleri komiktir. Küçük bir meşenin mücadelesini anlatıyor.
  3. Sırtımdaki Okyanus (98 sayfa) : Hayvanlarla dolu güzel bir macera kitabıdır. Bir insanla bir kaplumbağanın dostluğunu anlatıyor.
  4. Hayvanlar Alemi (20 sayfa) : Hayvanlar hakkında güzel bilgiler veriyor. Görsellerde hayvanları görebilirsiniz ve özelliklerini okuyabilirsiniz.Çok eğlenceli kitap.
  5. Robotlar hapşırayabilir mi ? (109 sayfa) : Bu kitap her konuda bilgi içeriyor. Bilim yolunda eğlenceli adımlar kitabıdır.
  6. Okyanuslar ve Nehirler (40 sayfa) : Şelaleleri, okyanusları, gölleri, nehirleri, suları ve dağları anlatıyor. Bu kitap çok yararlıdır. Çevredeki suları anlatıyor.
  7. Orta Düzey Satranç Kaynak Kitabı (157 sayfa) : Dünyanın en değişik hamlelerini öğreten satranç kitabıdır. Kitaptaki hamleler hem savunma hem saldırı amaçlı kullanılır ve rakiplerinizi şaşırtıp oyunu kazanırsınız.
  8. Dinosarium (100 sayfa): Bu kitap en uzun ve dev ansiklopedi kitabıdır. Uzunluğu tam 40 santimetre rekorundadır. Bu kitap dinazorlar hakkkında bilgi vermektedir. Dinazorların hangi çevrede yasadıklarını ve fiziksel özelliklerini anlatıyor.
(Visited 53 times, 1 visits today)