KİTAPLAR

KİRPİ
Bu kitapta Azmi adındaki kirpinin karşıdan karşıya geçmek için çabalarken başına gelenler anlatılıyor. Azmi, anne kirpi, baba kirpi, B Amca, Menekşe, Manolya, Mimoza bu kitabın karakterleridir. Çok eğlenceli olan bu kitabı keyifle okuyacağınızı düşünüyorum.
ÇILGIN MUCİTLER
Lütfü adındaki kitabın ana karakteri bize mucitlerin hayatındaki bilmediğimiz ve eğlenceli bilgileri anlatıyor. Bu kitapta anlatılan mucitlerden bazıları: Albert Einstein, Thomas Alva Edison, Aleksander Graham Bell, Wright kardeşler, Louis Pasteur,Johannes Gutenberg ,Isaac Newton ,Galileo Galilei ,Arşimet’dir. Bu kitap hem çok eğlenceli hem de bilgilendirici olan sizin de okumanızı tavsiye ederim.
HAYALDEN KALELER
Bu kitapta iki çocuğun deniz kenarında kamp yapmaya gitmesi ve orada kumdan bir kale yapmalarının sonrası olaylar anlatılıyor. Öğlen yemeği için giderken ingiliş diye adlandırdıkları kişiler kalelerini işgal etmesi ve kalelerinden onları çıkartırken çocuklardan birinin kaybolması ve ailesinin onu bulması ile hikaye sonuçlanıyor. Bu kitap maceralı bir kitaptı bence, sizde okumalısınız.

(Visited 38 times, 1 visits today)