Kör Nokta

Bu hikayemiz Amerika’da yaşayan FBI ajanımız John Wick hakkında ama bu ajan iyilik için mi savaşıyor yoksa kötülük için mi?

Bir sabah John uyandı ve banyoya doğru yürümeye başladı. Yüzünü yıkadıktan sonra bodrum katından gizli geçidiyle silahlarını ve bıçaklarını kuşanıp hayatın ona getirebileceği her türlü zorluğa hazırdı.İşyerine doğru giderken az kalsın kimliğini unutuyordu ve bu da bir FBI kimliğiydi

Kimliğini aldıktan sonra iş yerine ve ”arkadaşlarının” yanına gitti. Gizli görevini bir tek o biliyordu çünkü ona bu görevi veren kişi ona bu görevi verdikten sonra intihar etti. Görevi FBI’ın iletişim ağını yok etmekti. Bu görevinin sadece ilk bölümüydü. İlk olarak FBI’a aramaların yönlendirdiği telefonu belirlemek ve bu telefona tuzak kurmalıydı. Ama maalesef dinamit oranını doğru ayarlayamadı ve gereğinden çok fazla dinamit koydu. Bu tuzak biri telefonu açtığında tetiklenicekti. John tam da çok fazla dinamit koyduğunu fark edince biri çalan telefona doğru gidiyordu. John’un ”Sakın o relefonu açma!!!” uyarısnı duymayan sekreter eğer o telefonu açarsa tüm FBI üssünün patlayacağını bilmiyordu ve telefonu açtı.

Görevini hatasına rağmen başarabilen John patlamadan öldü ve beraberinde 200 kişi daha götürdü.

(Visited 28 times, 1 visits today)