Korku

Günlerden bir gün dört kardeş bir dağ evi satın almış. Bu bahçeye sadece hafta sonları gelirlermiş, bu bahçede istedikleri her şeyleri yaparlarmış buda onları özgür hissetmelerine neden olmuş. bu duyguyu seven kardeşler  her hafta sonunu burada geçirmeye karar vermişler. Burada filmler izleyip daha güzel vakit geçirmelerine neden olurmuş bu yüzden, burası onlara cennet gibi geliyormuş.

 

 

Her hafta buraya gelen kardeşlerden binin aklından şöyle bir fikir gelmiş; Neden biz buraya arkadaşlarımızı çağırıp eylenmiyoruz belki onlarla daha çok eğleniriz belki mangal yakarız, film izleriz, oyunlar oynarız yani hep bir aktivitenin içinde oluruz demiş. Herkeste buna olum bakmış ve gelecek bir hafta sonunda arkadaşlarıyla eğlenmek için ayırmışlar bu gelecek hafta için işinden izinlerini ayarlamış ve herkes o hafta sonunu bekliyormuş edasıyla işten eve evden işe gidiyorlardı. Hafta sonundan tek beklentileri iş yerinde çalıştığını pazartesi tekrar işe gideceğini unutup mükemmel bir hafta sonu geçirmeyi planlıyorlarmış. Günlerden cuma olduğunu gören bir kardeş herkese mesaj atmış. Kesinleştirmek için soruyorum herkes geliyor değil mi? herkesten evet cevabını alan kardeş mutluluktan etleri almayı unutmuş neyse sabah alırım diyerek uyumuş. Diğer 3 kardeşte kendi arkadaşlarına sorarken bir kardeşin hiç bir arkadaşı gelemeyeceği için üzülüyormuş. Buna rağmen sabah olmasını herkesten çok istiyormuş her ne kadar üzgün olsa da kardeşlerinin bir çok arkadaşı geleceği için çok mutlu. Sabah olduğunda, kardeşlerden biri her kardeşine mesaj atmış ve demiş ki: Ben bahçeye vardım  ve sizleri bekliyorum demiş. Herkes geldiği zaman ilk önce mangal yakmışlar sonra monopoly vb. oyunlar oynadıktan sonra sıra film izlemeye gelmiş. Herkes televizyonun başına toplanırken arkadaşları gelmeyen kardeş bahçede kalmaya karar vermiş. Oylama kararı ile korku filmine karar verilmiş. Tam o sırda bahçeden gelen garip bir ses ile yerinden sıçradı kardeşler.Bu ses üzerine kardeşlerden biri hemen dışarıya koşarak Ne oldu diye bağırmaya başladı. Bahçedeki kardeş bunu üstüne kardeşine koşarak bir şey yok garaja girdim ve garajda kedi vardı, ikimiz birden korkup kaçarken kedi bir seyi düşürdü herhalde dedi.

 

 

Bunun üstüne kardeşler rahatlayarak misafirlerine bu tür bir yaşanan gerilim için özür dilerken arkadaşalar o sırada bir film seçmişlerdi, bile bunun üstüne filmi izlemeye başlayan arkadaşlar. Film in bitimde bu film i çok sevdiklerini ve burada geçirmiş oldukları zamanı çok beğendiklerini ve böyle bir etkinliği tekrar düzenlemelerini istediler. Kardeşler minnettar olduklarını ve iyi vakit geçirdikleri için mutlu olduklarını söyledi.

 

 

 

Goodnight Mommy'nin yönetmenlerinden yeni korku filmi The Lodge'dan yeni fragman yayınlandı - Haberler - Box Office Türkiye

(Visited 11 times, 1 visits today)