Lütfen Bizi Ayırmayın

Sevgili Komuşularımız,
Lütfen beni kardeşim gibi olan köpeğimden ayırmayın. Havlıyorlar ama onlar içgüdüsel olarak ya da evimizi korumak için bunu yapıyorlar. Zaten benim köpeğim Shadow, bir ses duymadıkça havlamaz. Bu diğer kişilerin çıkardığı seslerin suçu. Yani bizi ayırmanız için aslında pek bir nedeniniz yok.

Eğer bir bahane bulursanız onu da Shadow ile konuşup halledebileceğimi düşünüyorum. Çünkü o çok akıllı bir köpek. Dediğimi anlayacak ve sessiz olacaktır. Eğer hala bir nedeniniz varsa isterseniz size birkaç fotoğraf yollayayım; bizim tatlılığımızı görüp vazgeçeceksinizdir. Mesela birlikte uyuma fotoğrafımız olabilir. Shadow benim koynumda uyurken ya da yan yana uyurken…

Siz istediğiniz için Shadow gidecek olursa; sizin başınız yeniden şişecek çünkü ben bağıra bağıra ağlarım. Yine rahatsız olacaksınız. Shadow da gittiği yerde hiç mutlu olmaz, sürekli ağlar. Eğer yeni birisi onu alırsa da Shadow bizi sevdiği gibi onları sevmez ve hep mutsuz olur. Beni ve bu kadar güzel bir köpeği ömrünün sonuna kadar mutsuz etmek ister miydiniz? Bir hayvan sahiplenin, hatta bir köpek çünkü bu etki sadece köpeklerde oluyor, bir gün yardıma ihtiyacınız olduğunda hayatınızı bile kurtarabilir.
Bizi ayırmak yerine, onu sevmeyi denemek ister misiniz?
Hepinizi çok seviyorum.

Dora

(Visited 26 times, 1 visits today)