Masal Ülkesinde Bir Aile

Bir masal ülkesiydi burası, her şeyin mümkün olduğu bir masal ülkesi … Bu masal ülkesinde dört küçük yavru   kedi anneleriyle ve babalarıyla  birlikte bir ailenin evinde yaşıyorlarmış. Bu ailenin iki tane kızları varmış. Bir gün iki kız kardeş tüm kedileriyle beraber yaşadıkları masal ülkesinin en gizemli kalesine gitmeye karar vermişler.

Unicornlarına binip yaşadıkları bu gizemli kaleye gitmişler, orada bir ejderha ile arkadaş olmuşlar. Oradan birlikte uçarak  ormana gitmişler . Bu ormandaki ağaçlar kökleri sayesinde yürüyebiliyor ve dans edebiliyorlarmış. Orada ağaçlarla dans eden bir ağaç kız görmüşler. Ağaç kız ile arkadaş olup, ona orman çocuğunun evini sormuşlar. Orman çoğunun evini öğrenince ona pastalar diyarını sormuşlar, orman çocuğu pastalar diyarını beş metre sonra kuzeye döndükleri zaman bulabileceklerini söylemiş. Onlar da pastalar diyarına doğru yola çıkmışlar.

Pastalar diyarına varınca orada bir labirent görmüşler. Labirentteki engeller  pastadanmış, etraftaki ağaçlarsa lolipoplardanmış. Labirentte  doğru yolu bularak oradan çıkmışlar . Birde  ne görsünler! Labirent yaşadıkları eve çıkıyormuş. Kediler ve kız çocukları  evlerine kavuşmuş. Ailesine yaşadıklarını anlatmışlar ve güle oynaya, mutlu mesut yaşamışlar sonsuza dek.

(Visited 33 times, 1 visits today)