Mucize

Bunun bizim başımıza geldiğine inanamıyordum. Annem ve babam perişan olmuşlardı. Hastaneden döner dönmez yatağa yatmıştım ve kardeşimle geçirdiğim sekiz yılı düşünmeye başladım. Durmadan gözüm doluyordu daha küçücüktü önünde yaşayacağı güzel olaylar belki hayal kırıklıkları zamanı gelecek aşık olacak hatta aşk acısı bile çekecekti. Ama şimdi bunların hiçbirini yaşayamama durumu var bu da benim çok zoruma gidiyordu.

  Bütün gece uyuyamamıştım sabah Sarp beni öperek uyandırdı. Onu gördüğüm zaman yine gözüm doldu ama ona bu süreçte destek olmam gerekiyordu. Hemen kocaman sarıldım ona ve beraber ağıya indik. Annemler daha uyanmamıştı onlara Sarpla beraber kahvaltı hazıladık, çok eğlenmiştik bir süreliğine bu kötü olayı unutmuştum.

  Her gün doktora gitmemiz gerekiyordu çünkü tedavi olması lazımdı ve en kısa zamanda Sarp’a uygun ilik bulmamız lazımdı yaşaması için.  Bütün aile kan verdi ilik için belki birimizinki uyuyordur diye.

   Sarp futbol oynamayı çok seviyordu. Aklıma bir şey gelmişti ama imkansıza yakın bir şey. Hemen bilgisayarımı alıp ünlü futbolcuların emaillerini ya da futbolcuların menajerlerinin emaillerini bulmaya çalıştım. iki tanesininkini bulabildim hemen bir mail hazırladım ve maili  gönderdim. Aradan iki hafta geçti her saat başı istisnasız mailimi kontrol ediyordum belki cevap vermişlerdir diye ama ses seda yoktu. Bir gece yarısı bilgisayarın başında uyuyakalmıştım ve bir mailin sesi uyandırdı beni. Birisi cevap vermişti ve uzun bi süre önce maili ikisininde gördüğü ve Sarp için küçük çaplı bir organizasyon yaptıklarını yazmıştı. Ertesi sabah kapı çaldı, kapıyı ben açtım ve hemen ertesi gün gelmişlerdi çok şaşırdım. Sarp görür görmez koşarak sarıldı onlara mutluluktan mest olmuştu. Bütün bir günü Sarpla beraber geçirmişlerdi beraber lunaparka gitmişlerdi bunun gibi daha bir sürü eğlenceli etkinlik yapmışlardı. Hatta onunla beraber tedaviye bile gelmiş ona destek olmuşlardı.

  O gece mutluluktan uyuyamamıştı Sarp o kadar yorgun olmasına rağmen. Onun bu kadar mutlu olması annemi ve babamı az da olsa neşelendirmişti. İki futbolcununda o kadar mailin arasında benimkini görüp beraber  organizasyon yapması mucize gibi bir şeydi. Normalde böyle mucizelere inanmazdım, ta ki bu olay olana kadar. Bu mucize devam etse ve keşke Sarpa iliği erkenden bulabilsek. Bununda gerçkeleşmesi için her şeyimi veririm.

(Visited 92 times, 1 visits today)