Mutluluk

Merhaba,

Ben Mercan, mutlu ve eğlenceli bir kızım. Hayatımda mutlu olduğum bir sürü an var ama en mutlu olduğum üç anı sizlerle paylaşmak istiyorum.

Birinci olarak bir kaç ay önce pandemi yüzünden anneannemlerde kalıyordum ve annemleri sadece hafta sonları görüyordum. Bu durumdan çok mutsuzdum. Sonra bir gün annem bana evde tek başına kalma seçeneğini sundu. Zaten pandemi öncesinde de okuldan sonra bir iki saat evde yalnız kalıyordum. O yüzden teklifi kabul ettim. Bu sırada Kardelen Abla ile tanıştım. Kardelen Abla evde kaldığım süreçte ara sıra yardımıma geliyordu. Evde tek başıma kaldığım için çok mutlu oldum ve bu durumu yönetebildiğim için gururlandım.

Birkaç senedir en çok istediğim şeylerden biriyde bir  kediye sahip olmaktı. İkinci olarak aktaracağım mutlu anım da kedimle ilgili olacak. Evde tek başıma kalmaya başladığımda bana arkadaşlık etsin diye bir kedi sahiplenme fırsatım oldu. Daha doğrusu anne ve babam bana bu isteğim için şans tanıdı. Ve biz de yavru kedi sahiplendik. Kedimizin adını Latte koyduk. Latte hem yaramaz hem şirin hem de uykucu bir kedi. Kedim olduğu için çok mutlu oldum.

En mutlu olduğum anlardan sonuncusu beş yaşımdayken başladığım dans kursundaki ilk dans gösterimdi. Ben çok hastaydım. Ara sıra ateşim çok yükseliyordu. Fakat yine de dans gösterime çıktım ve başarılı bir performans sergiledim. Bu yüzden yine çok mutlu oldum ve gururlandım.

(Visited 16 times, 1 visits today)