Müzelik Eşyalarım

1.İlkokuldan Mezuniyet Fotoğrafım
İlkokuldan mezun olurken çekilmişti. Okulda tenis kulübünün olduğu yerde çekilmiştim. Üstümde mezuniyet şapkası, beyaz bir gömlek, papyon, mezuniyet kıyafeti, pantolon ve bir çift ayakkabı vardı. Çok mutluluk verici bir andı. Çünkü artık bir ilkokul öğrencisi değil, genç bir ortaokul öğrencisi olduğumu hissettim.
2. 2. Sınıfta Kitap Kurdu Seçilmemin Fotoğrafı
Bu fotoğraf başlıktaki gibi 2. Sınıfta çekildi. Kitap kurdu seçildim ve koridora koydular. Çok mutluydum. Öğretmenimin kucağında çekildi. Bana kitap kurdu seçildiğim için Madalya vermişlerdi. Mükemmel bir histi okulun bir köşesinde benim adımın olması. Bu fotoğraf 2017 yılının şubat ayında çekilmişti.
3. Annemin Yumuşacık Gençlik Yastığı
Ben 4 yaşındayken annem bana bu yumuşacık yastığı verdi. Bu yastık o kadar rahattı ki hemen uykuya dalıveriyordum. O gün bugündür hala o yastıkla geceleri uyuyorum.
4. Ahşap Tren Oyuncağı
Küçük yaşta annemlerin bir arkadaşıyla bir akşam vakti yaptık. Boyadık, sabitledik, oluşturduk ve sonuç mükemmel oldu. Çok mutluyum hiç eskimediği için.
5. Katil Balina Oyuncağı
Eskişehir’e gittik bir gün. Yine yaşım küçük. Babamın çocukluk arkadaşının evinde misafir olarak kaldık. Efe de o evin çocuğuydu ve benden 1 yaş büyüktü. Onunla harika 2 gün geçirdim. Artık dönme vaktimiz gelmişti. Efe tam gidecekken bana en sevdiği oyuncağı olan katil balinayı verdi. Tabi ki çok mutluydum. Yıllardır benim için de en değerli oyuncak oldu.

(Visited 12 times, 1 visits today)