Odam

Odamın duvarları mavi renkte çünkü mavi rengi çok seviyorum. Dolabımı ve masamı seviyorum. Beyaz renkte ve sadeler. Ama çalışma sandalyem çok büyük ve kahverengi. Rengini ve çok büyük olmasını sevmiyorum. Küçük ve siyah renkte bir çalışma sandalyem olsun isterdim. Odamın bir köşesini Marvel koleksiyonuna ayırmak isterdim. Odamdaki kitaplığın raflarına Marvel karakterlerinin figürlerini koymak isterdim.

Kapımın üstünde küçük yapışkan posterler var. Bir tanesi Harry Potter filmiyle ilgili ve üzerinde “insanlar giremez yazıyor” İngilizce olarak. İki tane anime karakter ve bir tane de kaktüs posteri var. Bunlara ek olarak sevdiğim filmlerin de posterlerini yapıştırmak isterdim.

Yatağımın da değişmesini isterdim. Çok özelliği olan güzel bir yatak isterdim. Mesela isteyince masa olabilen ya da dolap olabilen bir yatak isterdim.

Odamın kuralları ise basit. Yatağımın üzerine benden izin almadan kimse çıksın istemem. Odama girerken kapıyı tıklatmalarını isterim. Eşyalarımı benden izin almadan almalarını istemem.

(Visited 8 times, 1 visits today)