Okulum

Okulumu çok seviyorum. Aslında ben Beştepe Kolejine bu yıl geldim ve gelirken aklımda soru işaretleri vardı. Korkuyordum, heyecanlıydım .. Neden mi? “Öğretmenim kim olacak? Arkadaşlarımla anlaşabilicek miyim? Beni sevecekler mi? Ben onları sevecek miyim?” işte bu sorular kafamı kurcalıyordu. Sonra birkaç arkadaşımla birlikte başlayacağımı öğrenince birazcık rahatlamıştım. Ve o gün geldi okullar açıldı yeni okulumun heyecanı ile yola koyulduk.

Sınıfa girdiğimde en yakın arkadaşlarımdan Gülcan ve Eren’i görünce çok rahatladım zaten annem söylemişti ama endişelerim vardı ya aynı sınıfta olmazsak diye. Öğretmenim bizi sevgiyle karşıladı kucakladı tanıştık. Teneffüste diğer arkadaşlarımla kaynaştık hepsini çok sevdim onların da beni sevdiğini düşünüyorum. Tuğçe ablamız bizim her şeyimizle ilgileniyor. Yoruluyor tabii ki ama hiçbirşeyimizi unutmuyor bizi hiç kırmıyor onu da çok seviyorum. Müdürümüz Vahdettin Bey görünüşü sert ama iyi bir insan onu da seviyorum.

Okulumuzda çok fazla merdiven var biraz yorucu oluyor biz neden asansör kullanmıyoruz bilmiyorum 🙂

Klüp derslerinde çok güzel. Ben yüzmeyi tercih ediyorum çok seviyorum ve bu alanda ilerlemeyi düşünüyorum. Okulumun  bu konuda beni desteklemesini istiyorum. Sonuç olarak okulumu seviyorum ve mutluyum.

(Visited 69 times, 1 visits today)