Önerdiğim Filmler

Ben bu filmleri izledim ve izlediğim filmlerden bazılarını size  önermek istiyorum.

  1. Harry Potter: Kötü bir büyücü Harry’nin anne babasını öldürmüş ve onu da öldürmek istemiş ama öldürememiş ondan sonra kayıplara karışmış. Dursleyler adlı bir aile tarafından yetiştirilmiş ve on yaşındayken büyücü olduğunu öğrenmiş. Hogwarts adlı okulda büyü yapmayı öğrenmiş ve bazı değişik maceralar yaşamış.
  2. Kahramanlık Sırası Bizde: Bir sürü süper kahraman ve onların çocukları var. Bir gün uzaylılar dünyayı ele geçiriyorlar, tüm süper kahramanları acil çağırıyorlar ve dövüşmelerini istiyorlar. Ama uzaylılar kahramanları yakalıyor ve hapiste tutuyorlar. Bakanlık kahramanların çocuklarını güvence altına alıyor. Tüm çocukların süper güçleri var. Bir tek Missy adında bir kız hiç süper gücü olmadığını düşünüyor. Oradan kaçmaya çalışıyorlar ve başarıyorlar. Uzaylılarla dövüşüyorlar ve zor engelleri aşıyorlar. Sonunda uzaylıların yaptığı sadece bir oyunmuş.
  3. Cadılar okulu: Mildred adında bir kız karşıdaki tepede bir bina görmüş, gözlerini açıp kapatmış ve bina yok olmuş. Önünden hızlıca bir şey geçmiş bunun bir cadı olduğunu fark etmiş. Cadılık okuluna gitmiş ve orada büyüler öğrenmiş. Bir sürü macera yaşamış.

Bence bu filmler çok güzel, siz de izleyin. Tabi film izlerken bunun içinde doğru saati tercih etmeyi unutmayın. Biz öğrencilerin önceliği derslerimiz ve eğitimimizdir. Kendimize en uygun boş zamanı ayarlayıp ondan sonra film izleyelim. Şimdiden hepinize iyi seyirler iyi eğlenceler. Bloğumu okuduğunuz için teşekkür ederim.

(Visited 31 times, 1 visits today)