ÖNERDİĞİM ÜÇ KİTAP

MERHABALAR ;

BU GÜN SİZLERE BEĞENDİĞİM ÜÇ KİTABI ANLATACAĞIM. HEMEN İLK KİTABIMI ANLATMAYA BAŞLAYAYIM. İLK KİTABIMIN ADI AY TUTULMASI;
BİR KIZ VARMIŞ, UYUMADAN ÖNCE CAMDAN BAKARKEN BİRDEN AYIN DÜŞTÜĞÜNÜ GÖRMÜŞ. BİR ARKADAŞIYLA AYI GERİ GETİRMEYE GİTMİŞLER. AYI ARAMIŞLAR, MEĞERSE AY BİR NEHRİN ALTINDAYMIŞ. ONU BİR BALIK GİBİ TUTUP GERİ YERİNE KOYMUŞLAR. DAHA SONRA OLAYLAR GELİŞMİŞ. BÖYLE İLGİNÇ BİR HİKAYEYDİ.
SIRADAKİ KİTABIMIZ; ‘ MISTIK SENİ ANLAMIYORUZ. NOKTALAMA İŞARETLERİNİN ÖYKÜSÜ ‘
MISTIK BEBEKKEN KENDİ DİLİNDE KONUŞTUĞUNU DÜŞÜNÜRDÜ, FAKAT KİMSE ONU ANLAMAZDI. BÜYÜDÜ KONUŞMAYI ÖĞRENDİ, ARTIK HERKES ONU ANLIYORDU. VE SIRA YAZMAYA GELDİ, FAKAT ONU KİMSE OKUYAMADI. MISTIK SENİ ANLAMIYORUZ BOŞUNA YAZMA DEDİLER.AMA MISTIK DUYMAZDAN GELİP ELİNE GEÇEN TÜM KAĞITLARA YAZDI, AYLARCA DÜŞÜNÜP YAZILARINA KENDİNCE BİR ŞİFRE OLUŞTURDU. TABİ Kİ OKUYANLAR YİNE BİR ŞEY ANLAMADI… FAKAT BU HİKAYEYİ OKUYANLAR NOKTALAMA İŞARETLERİNİ ÖĞRENİYORLAR.( MAALESEF MISTIK ÖĞRENEMİYOR. )
ÜÇÜNCÜ KİTAP, ÜNLÜ ÇİZGİ KAHRAMAN ‘KRAL ŞAKİR’ İN MACERALARINI ANLATAN BİR KİTAP. BU KİTAP BİR ÇİZGİ ROMAN. BU SAYEDE HEM OKUYUP HEM DE EĞLENEBİLİRSİNİZ. İÇİNDEKİ GİBİ RESİMLER ÇİZİP BELKİ DE BİR ÇİZGİ ROMAN YAPABİLİRSİNİZ.

(Visited 33 times, 1 visits today)