Otelde Yaşama Hayalim

Benim bir hayalim var, bu hayalimi aileme de anlattım. Onlara bu hayalimi Bloggers’ta da açıklayacağımı söyledim.
Evet benim hayalim çok güzel bir otelde hayatımın sonuna kadar ailemle birlikte yaşamak. Nedenine gelirsem; bana göre ev hayatı otel hayatına göre çok basit geliyor. Otelde belki tek odada kalıyoruz ancak diğer birçok olanağı sayesinde çok eğlenceli ve rahat bir hayat yaşıyoruz. Mesela, otelde çocuklar için birçok etkinlikler oluyor. İstediğiniz zaman istediğiniz kadar yemek yiyebileceğiniz yerler oluyor, disko ve bar oluyor, eğlenebileceğiniz, oyun oynayabileceğiniz, havuz ve denize girebileceğiniz birçok yeri oluyor.

Ben bu hayalimi anlatırken annem artık uyuma vaktimin geldiğini söyledi. Rüyamda sanki hayalimi gördüm. Çok güzel bir otelde yaşıyordum ve çok mutluydum.Sabah kalktığımda yaşadıklarımın rüya olduğunu anlayınca çok üzüldüm. Babam da benim bu halime çok üzüldü. Ertesi gün Antalya’da bir otele tatil için rezervasyon yaptırdığını söyledi. Bunu söyleyince çok sevindim. Otele gittiğimizde tüm çalışanlara bize güzel hizmet ettikleri için sarıldım, onlarda bana sarıldılar. Bu kısa bir tatildi, benim hayalim ise otelde yaşamaktı ancak bu tatil bile beni çok mutlu etmişti. Annem ve babama çok teşekkür ettim.
Sizler de hayallerinizi Bloggers’a yazarsanız okumak isterim. Hayallerinizin gerçeğe dönüşmesi dileğiyle, hepinizi çok çok çok öpüyorum.

(Visited 94 times, 1 visits today)