ÖZEL GÜÇ

Sabah uyandığımda bana bir özel güç verilecek olsaydı tercihim bir hayvanın kılığına bürünmek olurdu sanırım. Ama tüm bitkileri bilmek de güzel olabilirdi. Sonuçta ilaç yapımında insanlara yardım ederdim çünkü bitkiler ilaç yapımında çok işe yarar ve hayvanlar öldürülüyor. O yüzden riske atmazdım da sanırım. Ama ya çok güçlü bir hayvan olsaydım?

Açıkçası insanlara ilaç yapmak da hayatımı tehlikeye atabilir. İlaç ve tedaviler çok pahalı. Ben tüm hastalıklara ucuz bir ilaç bulsaydım hele de bu ilaç sadece birtakım bitkiden geliyorsa herkes yapabilirdi. Bu sektörden para kazananlar da beni öldürürdü.

Hem bir hayvan olmak kötü değil. Değil mi? Şu an sevmediğim insanlara pek bir şey yapamıyorum. Ben de bir dinozor olup sevmediğim inanları da yerdim. Ki bence bu şekilde oksijen israfını önleyerek insanlara ilaçlardan daha çok yararım dokunurdu. Hele de çoğu kişinin sevmediği birisini yersem oh mis. Hapse de giremezdim çünkü kimse benim onları yiyen dinozor olduğumu anlamazdı. Herkes de içten içe bana teşekkür ederdi o dinozorun ben olduğumu bilmeden.                                                                                                             

(Visited 39 times, 1 visits today)