Özel Güç

Bir gün uyandığımda özel gücüm olsa ama sadece iki seçeneğim olsa. O iki seçenekten biri istediğin zaman istediğin hayvana dönüşebilmek.İkincisi ise dünyadaki tüm bitkilerin faydalarını ve zararlarını bilmek. Bence bir gün uyandığımda istediğim hayvana dönüşebilmeyi  isterdim. Çünkü istediğim zaman kuş olup istediğim ülkeye  istediğim yere gidebilirdim ya da bir sincap olup ağaçların  tepesinden dağları, gökyüzünü, güneşi izleyebilirdim. Bence dünyadaki tüm bitkilerin faydalarını ve zararlarını bilmek için özel gücümün olmasına gerek yok bence çünkü tüm dünyadaki bitkilerin faydalarını ve zararlarını öğrenemem ama zaten hepsiyle de karşılaşcağımı düşünmediğim içinde bence istediğin zaman hayvana dönüşebilmeyi seçerdim. Ama benim istediğim özel güç kinetilezi olmasını isterdim. Çünkü yerimden kalkmadan kapı kapatabilir, su alabilir, ışığı kapatabilir  yani böyle yerinden kalkmadan bir sürü şey yapabilirsin. Bu durum aslında biraz üşengeç olduğum içinde olabilir. Aslında kısacası uyandığımda bir özel gücüm olsaydı ve iki seçeneğim olsaydı ben istediğim zaman hayvana dönüşebilmeyi seçerdim.

(Visited 10 times, 1 visits today)

Özel Güç

Bir sabah uyandığımda bana özel bir güç  bahşedilse ve iki seçenek sunulsa: 

Bu özel güç istediğiniz zaman istediğiniz hayvanın kılığına bürünmek mi yoksa dünyadaki bütün bitkilerin adlarını, faydalarını ve zararlarını bilmek mi?” denilse, ben hayvan kılığına girmek derim. 

Çünkü büyüyünce ormanda,bir çadırda yaşamak isterdim. Bu yüzden her işimi de ormanda göreceğim için, ve ormanda tehlikeli hayvanlar olduğu için ani hayvan saldırılarında hemen çok güçlü bir hayvana dönüşüphayatta kalabilmek için seçerdim hayvana dönüşebilmeyi. 

Hatta sadece korunmak için değil, kolay hayvan avlayabilmek için de işe yarar. Kolayca karnımı da doyururdum. 

Düşünsenize aniden bir kaplan saldırıyor ve ben hemen bir aslan olup onu korkutuyorumya da bir sinek olup kaçıyorum. Bence bu çok güzel bir güç. 

(Visited 5 times, 1 visits today)