Özel Gücüm

Bana eğer “Bir sabah uyandınız ve size özel bir gücün bahşedildiğini gördünüz. Bu özel güç istediğiniz zaman istediğiniz hayvanın kılığına bürünmek mi yoksa dünyadaki bütün bitkileri adlarını, faydalarını ve zararlarını bilmek mi olurdu?” diye sorsalar ben dünyadaki bütün bitkileri adlarını, faydalarını ve zararlarını bilmek derdim.

Çünkü aslında ben büyüyünce doktor olup hastalıklara çare bulmak, insanların hayatlarını kurtarmak istiyorum. Ama eğer bana böyle bir güç şimdiden verilseydi ben bu güçle tedavisi hiç bulunmamış, en kötü ve en zor hastalık olan SMA hastalığına bitkilerden ilaç yaparak çözüm bulur, insanları bu hastalıktan kurtarırdım. Şimdi size birkaç bilgi verip neler yapacağımdan bahsetmek istiyorum.

SMA HASTALIĞI?

SMA hastalığı gerçekten çok zor ve çok kötü bir hastalıktır. Bu hastalık genellikle çocuklarda görülen bir hastalıktır. Aslında bu hastalığı seçmemin nedeni de çocukların daha fazla acı çekmemesi. Bu hastalıktaki en zor şey de Türkiyede bu hastalığın tedavisinin bulunmaması. Bu hastalığı seçmemin bir nedeni de buydu. Bildiğiniz gibi çoğu hastalık zordur, herkes için kötüdür. Ama çoğu hastalığın bir tedavisi vardır. Yani bir çözümü, bir ilacı vardır. Ama SMA hastalığının net bir tedavisi, net bir ilacı yoktur. Bu hastalığının tedavisi yurt dışında yapılmaya başlanmıştır ama yurt dışına gidip de bu hastalığın tedavisini yaptırabilecek çok az insan var bu dünyada. Çünkü bu tedavi için çok para gerekiyor. Yani çooooooooooooooooook pahalı. Ne yazık ki.

Yani sonuç olarak benim böyle mucizevi bir gücüm olursa ben bitkilerin faydalarını birleştirip, zaralarını da bilerek bu hastalığa bir ilaç yapardım. Bunu bütün dünyaya dağıtırdım. Ve en önemlisi de bu ilacı ücretsiz dağıtırdım. Böylece bu hastalığa yakalanan birçok insan bu tedaviden faydalanıp iyileşebilir.

DİLERİM Kİ İLERİDE ÖZEL GÜÇLERE GEREK KALMADAN İNSANLAR İÇİN ÜCRETSİZ BİR TEDAVİ BULUNUR. BÖYLECE HERKES BU TEDAVİDEN YARARLANABİLİR.

(Visited 91 times, 1 visits today)