Like
MoiPark Like

Renkli Sömestre Tatilim

MoiPark Eğlence
Moi Park Mall Of İstanbul

Sömestre tatilimde ki hediye için, annem karnemin iyi gelmesini gerektiğini söylemişti. Eğer karnem iyi gelir ise annem bizi İstanbul’daki dayımlara götürüp hergün Mall Of İstanbul içindeki MoiPark’a götürebileceğini söylemişti. Sömestre tatili geldi çattı. Annem ve Babam karneme bakıp aferin dediler. Babam bizi İstanbul’a uçakla göndereceğini söylediğinde çok mutlu olmuştum. Annem valizleri hazırladı ve İstanbul Sömestre tatil yolculuğumuz başladı.

Babam bizi Ankara Havaalanına götürdü. Annem, Kardeşim ve Ben uçağa binerek seyahatimiz başladı. Dedem ve Ananem bizi havaalanında karşıladı ve dayımlara gittik. İstanbul çok büyüktü ve her yer ışıl ışıldı. Annem bana yarın hemen MoiPark’a gidiyoruz dedi. MoiPark Avrupa’nın en büyük kapalı eğlence mekanıymış. 4-10 yaş arası çocuklar için eğlence dolu onlarca oyun varmış.  Biz MoiPark’a girince önce kartlarımızı aldık. Sonra kardeşimi macera evine bıraktık. Sonra ben bir yere girecektim ama oyuncaklar arasında seçim çok zordu. Önce çılgın Mekik’e girdim.

Çılgın Mekik

Çılgın Mekik çok hızlı 4 kişilik bir trendi ama ben tek başıma bindim. Gerçekten çok eğlenceliydi. Sonra yer çekimi sıfır denilen bir cihaza bindim. Gerçekten o cihaz dönmeye başladığında yer çekimi yokmuş gibi yapıyor ortamı. Kardeşimle birlikte son bir hız trenine bindik.

Annem söz verdiğinden daha fazlasını yaptı. 5 gün üst üste MoiPark’a bizi eğlenceye götürdü. Derslerime çalışırsam tekrar gidebileceğimizi söyledi. Gerçekten MoiPark harika bir oyun parkı. Gezilecek ve binilecek o kadar çok oyun alanı ve makinesi var ki. Tekrar gitmeyi sabırsızlıkla bekliyorum. Derslerimde başarılı olup karne hediyesi olarak tekrar gitmeyi çok istiyorum.

Tatil Dönüşü Bursa Feribotu
Tatil Dönüşü Bursa Feribotu
(Visited 82 times, 1 visits today)