RÜYA MI GERÇEK Mİ?

Gördüğüm rüyanın ertesi gün gerçek olacağını bilseydim uykudan hiç kalkmazdım. Gelin sizlere gördüğüm rüyayı anlatayım ve daha sonra neler yaşadığımı sizlere anlatayım.

Benim Rüyam;

Evet, gece gerçekten çok çabuk uyudum ve hiç bu kadar çabuk uyumamıştım. Neyse rüyamı anlatmaya başlayayım en iyisi. Rüyam ilk başlarda biraz kötü ilerliyordu ama sonra iyiye döndü. Rüyamda küçük bir kızdım ama çok tatlı olduğum kesindi. Neden mi? Çünkü herkes bana “Sen çok tatlısın minik kız.” diyorlardı. Ama okulun havalı kızı benden nefret ediyordu. Nedeni büyük ihtimalle herkesin bana ilgi duymasıydı. Ama ben onun durumunu anlamıştım. Ama kız beni hiç sevmiyordu hatta nefret ediyordu. Bir gün okul çıkışı babamın beni almasını bekliyordum kız yanıma yaklaştı ve beni bir kafeteryaya götürürdü “Artık burada çalışacaksın küçük kız.” dedi. Ben çok korkmuştum ve “imdaaaaat” diye bağırmıştım. Sonra kız kafedeki mutfağa doğru ilerledi sonra da içeri girdi ben de bana ne yapacağını düşünüyordum. Sonrasında kız çok değişmiş ve benim yakın arkadaşıma çok benzemişti. Anlarsınız işte rüya bir anda her şey değişiyor. Neyse devam ediyorum. Kız yanında babam ve annemi de getirmişti. Şaşırmıştım ama çok mutluydum bir anda kar yağdı arkadaşlarım bir anda buraya geldi ve kartopu savaşı yaptık ve de biz kazandık. Sonrada kardan adam yaptık ve rüyam mutlu sonla bitti.

Şimdi geldik benim yaşadıklarıma açıkçası bir havalı kılık değiştirmiş bir kız yoktu ama bugün hava yağmurlu gözüküyordu. Derslerime girmiş öğle arasında dışarı çıkmıştım bir kız yüzü kapalı bir şekilde beni yakaladı, ilk başta kız olduğunu anlamamıştım olayın en sonunda kafasındaki bereyi çıkarmıştı ondan anlamıştım. Neyse devam ediyorum. Beni aynı rüyamdaki gibi bir kafeye götürmüştü şaşırmıştım kız kafasındaki bereyi çıkardı ve ben şoklar içerisindeydim masaların altından arkadaşlarım çıkmıştı bir anda da sağanak yağış kara dönmüştü. Biz biraz kartopu oynamıştık daha sonra da arkadaşlarıma dün görmüş olduğum rüyayı anlattım onlarda benim gibi şok olmuşlardı.

Şimdi düşünüyorum da başka bir şey görseydim rüyamda onlar da gerçekleşirdi heralde neyse ben bu durumdan çok mutluyum. Zaten rüyam da çok basitti.  Neyse bu günlük bu kadar görüşmek üzere.

(Visited 18 times, 1 visits today)