Rüyalar Gerçek Olsaydı

 

 

rüyalar gerçek olsaydı ile ilgili görsel sonucuRüyalar, yani bilinçaltımızda oluşturduğumuz soyut kavram. Keşke gerçek olsa dediğimiz bazı güzel rüyalar ya da gerçek olmasını hiç istemediğimiz bazı kabuslar. Birçoğumuz isteriz ki hep güzel ve etkileyici rüya görmek ama bazen kabuslar da işin içine giriyor ama zaten güzel bir rüyadan uyanınca da üzülmüyor muyuz? Sonuçta gerçek olmadığı için hayal kırklığına uğruyoruz.

Şimdi gelelim asıl konuya rüyalar gerçek olsaydı ne olurdu?

Şahsen ben bunu asla istemezdim, çünkü güzel rüyalar gerçek olsa da kabus görürsem ki (birçok insanın hayal dünyası çok zengin) bunlar gerçek olurdu ve bunu geri getirmek çok zor olurdu, çünkü rüyaları biz kontrol edemiyoruz ve iyi bir rüya görene kadar bu böyle sürerdi. Tabii bu da kontrol etseydik o başka…

Ama insanların bilinçaltı o kadar garip ki istemeden kötü bir rüya görür ve bunlarla gerçek dünyada da baş etmek zor olurdu ve dünyayı ele geçirmek isteyenler de var. Yani benim düşüncem bu şekilde ama herkesiz düşüncesine saygı duyarım ama kısacası rüyalar gerçek olsaydı az da olsa sıkıntı çekerdik.

(Visited 51 times, 1 visits today)