Sağlıklı Olmanın Yolları

Sağlıklı bir insan olmak için nasıl önlemler alınmalı? Şimdi kendimi koruyabiliyor muyum? Sağlık yaşamın her yerinde var mı? Aklınıza böyle sorular geliyor ve merak ediyorsanız bu yazıyı kesin okuyunuz

Sağlık dünyadaki her insanın ihtiyacı olan bir şeydir. Neden bilmiyorum ama ben, hep doktora aşı veya iğne için gittiğimde hep bi tırsıyorum ayrıca kalbim çook hızlı atıyor. İğne olduktan sonrada ben hiç korkmadım ki diyorum. Annem buna emin misin bakışı atıyor. Ama ben pek oralı olmuyorum. Fakat şu var ki hiçbir zaman gayet mutlu hiç titremeden olduğum yok.

sağlık ile ilgili ile ilgili görsel sonucu

Bence sağlık çok önemli. Özellikle benim gibi hemen hasta oluyorsanız… Ben bu yazıyı yazarken bile hastayım. Hastalığı aslında her yerde onun bir kaç özelliğini öğreniyorsunuz. Mesela biz, Fen Bilimleri dersinde  mikroskopik canlılar konusunu işliyoruz. Gelecekte daha bilgili olacağımıza inanıyorum. Mikroskobik canlılar konusunda daha  ayrıntılı bilgiler sunacağımı düşünüyorum.

İnsan, bir güneş gibi çevresini aydınlatmalı. Bilgilerini, çevresi ile paylaşmalı ve yol gösterici olmalıdır. En büyük zenginlik, sağlıktır. Lütfen değerini bilelim.

KAYNAKLAR: 1. Görseller, google görsellerden alınmıştır.

 

(Visited 203 times, 1 visits today)