Solar system

Sakın Ona Dokunma

Bizim çok büyük bir görevimiz var. Biz bir takımız. Bizim görevimiz düğmelere basılmasını engellemek, burada on tane düğme var: Pembe, turuncu, mavi, altın, kırmızı, gri, yeşil, koyu yeşil, siyah ve siyah çizgili düğmelerimiz var. Pembe renkli düğmeye dokunulursa güneş büyür. Mavi renkli düğmeye dokunulursa gezegenler halay çeker. Turuncu düğmeye dokunulursa gezegenler yerlerini değiştirir. Altın renkli düğmeye dokunulursa U.Y.SCUTI. adlı yıldız tüm evreni yutar. Kırmızı renkli düğmeye sakın ama sakın dokunmayın.

Çünkü en tehlikeli düğme. Kırmızı düğme bütün evreni 2 saniye içerisinde bomboş hale getirir. Gri düğme en tehlikesizdir. Gri düğmeye basılınca dünyanın 2 uydusu olur. Mars gezegeni patlar. Koyu yeşil renkli düğmeye basarsanız Dünya 20.000 km çapında olur. Siyah düğmeye basarsanız Jupiter gezegeni dünyaya yaklaşacaktır. Siyah çizgili düğme bize sadece yemek verir.

İşte bizim görevimiz bu düğmeleri korumak. ama o da ne? Eyvah! Kardeşim geldi ve bütün düğmelere basmaya çalışıyor. Hayııııııırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, sakın ona dokunma!

(Visited 557 times, 1 visits today)