Saldırı

Merhaba benim adım Ahmet. Yarınki gideceğimiz yer için çok heyecanlıyım. Çünkü yarın Almanya’ya gidiyorum. Bunu çok heyecanlı olduğum için bütün arkadaşlarıma söyledim ve onlar da bana iyi yolculuklar dediler. Sonra onlarla sarıldım ve onlarla oynadım.

Hemen eve gidip anneme ve babama valizleri toplamada yardım ettim. Toplamda beş valizimiz vardı. Çünkü orada bir hafta kalacaktık. Köpeğimiz vardı, o yüzden onu nereye bırakacağımızdan emin değildik. Sonra babam “Bence onu köpek evine bırakalım” dedi ama ben “Bence onu babaanneme bırakalım. Çünkü hem babaannem onu biliyor hem de sadece o olduğu için ona daha iyi bakar, besler.” dedim. Sonra herkes olur dedi ve kararı verdik. Bunun ardından hemen yatağa yattım. Çünkü hem akşamdı ve yarın olması için çok heyecanlıydım ama heyecandan uyumaya zorlandım. Ertesi sabah direk yatağımdan fırladım ve kapıya geldim ve hep beraber çıktık. Köpeğimizi babaanneme bıraktık ve mutluca el salladık ona. Hava limanına geldiğimizde babam biletleri aldı ve uçağa gittik. Uçağa binerken dışarıda bir insan gördüm. O çok tuhaf gözüküyordu ve arkasında birliğini getiriyordu. İçimden “Sadece görevlidirlerdir” dedim. Uçağa bindiğimde yapılan anonstan irkildim.Duyduklarıma inanamadım!. Çünkü birden “Bu uçak artık teröristler tarafından alındı. Eğer dışarı çıkmaya çalışırsanız izin vermeyiz ya da birilerini aramaya çalışırsanız telefonlarınızı alırız ve vurulma şansınız vardır.” dediler. Sonra birden çıldırmaya başladım, çok korktum, anneme babama sarıldım. Sonra birisinin telefonla bir yeri aradığını gördüm. Onu durdurmaya çalışırken bir tane terörist gelip kadının telefonunu alıp kırdı ve “Telefonlar yasak” diye bağırdı. Ardından tavana ateş etti.

Bu iyi bir şey olmuştu. Çünkü herkes bizi duydu ve silah sesine doğru polisler gelmeye başladı. Teröristler hemen uçağı kaldırmaya çalıştılar ama polisler onları durdurdular. Polisler hemen içeriyi basıp onları yakaladılar. Bunun için herkes mutluluktan ağlıyordu çünkü üç saattir oradaydık. Hemen herkes dışarı çıktı ve bu travmadan sonra herkes dinlendi. Biz de dinlendikten sonra hemen eve gittik ve köpeğimizi babaannemden aldık ve her şey için teşekkür ettik ona. Biraz dinlendikten sonra bunu unutmak için babaannemle kutu oyunu oynadık ve güldük. Böylece bu macerada bitmiş oldu. #TE

(Visited 18 times, 1 visits today)