Sanal Dünya Hayatımıza Neler Getirdi ?

Öncelikle merhaba bugün sanal dünyanın hayatımıza kattığı yararları söyleyeceğim. Öncelikle hayatımızdaki yararlı uygulamalar iki çeşittir. Yardım eden ve eğlendiren çeşittedir. 

İlk uygulamamız VUE’ dir çünkü karmaşık bir edit programının yanı sıra çok kolay bir edit programı olup belki verilen ödevlerimizde bize kolaylık sağlayabilir. Aynı zamanda birgün ünlü bir blogger olmak istiyorsanız bu programı kullanabilirsiniz. 

İkinci olarak matematik de soru anlamayınca cevap anahtarından bakmanıza gerek yok çaresi PhotoMath . Bu uygulamayı açınca problemi okutuyorsunuz ve size anlatıyor. 

Diğer bir uygulamamıise Clap To Find. Bu uygulama ile telefonunuzu kaybettiyseniz onu bulmanıza yarıyor. Tek bir alkışınız yeter. 

Bir sonraki uygulama ise Spin Me bu bir alaram ama erteleyip duranlar ve kalkamayanlar için bir son. Alarmı susturmanız için kendi çevrenizde dönmeniz gerekiyor.

Son uygulamamız ise Lock Me Out. Bu uygulama sizi telefon, bilgisayar, tablet gibi şeylerin başından kaldıracak. Tek yapmanız gereken şey telefonunuza istediğiniz süreyi girmek ve telefonu bloke etmek.

Neyse benim yazacaklarım bu kadardı görüşürüz.

(Visited 71 times, 1 visits today)