SARIGERME TATİLİM

Sarıgerme’de Seno Resort isimli bir otele gittik ve orası çok havalı bir yerdi. Orada bir arkadaş edindim ve adı Eda’ydı. Onunla denizde yüzerken tanıştık. Ben ona şöyle deyince hemen kabul etti ve söylediğim şeyse bu ‘Merhaba, arkadaş olalım mı?’ dedim. Kaldığımız evler yan yanaydı. O yüzden hep görüşebiliyorduk. Kaldığımız ev restorana yakın olduğu için beraber gidip yemek yiyebiliyorduk.

Denize gitmek için bir tür otobüse biniyorduk. Ama genellikle havuza girmeyi tercih ederdik. Gerçi annem ve babam daha çok denizi tercih ederlerdi.

Oranın yemekleri çok güzeldi. Ama eğer sahildeysen dışarıda yemek yemeliyiz anlamına geliyor. Ben bunu sevmiyorum çünkü arılardan korkarım. Ama yine de yedim ve Eda’yla beraber yengeç yakaladık ve çok eğlendik. Bir kaç gün sonra Eda’yla birlikte yeni arkadaşlar edindik. Evler uzaktı ama bu bizi durdurmadı. Her gece birleşip otelin diğer ucundaki gösteriye giderdik ve çok eğlenirdik. Bazılarımızın evlerindeki odalar çok küçük veya çok büyüktü. Genellikle Eda ve ben akşama kadar soda içip sohbet ederdik. Bir gün arkadaşlarımla sahildeydik ve ben bir balık yakaladım diye arkadaşlarım bana küstüler ama aramızı düzelttik. Gideceğimiz gün gelince arkadaşlarım ağladılar ve beni de ağlattılar.O gün Eda’yı kişiler bölümüne kaydettim ve ona mesajlar gönderdim. Eda çok mutlu oldu. Artık ne zaman istersem Eda’yla konuşabilirim.

(Mutlu son)

DEFNE AKBAY

(Visited 42 times, 1 visits today)