Beyaz Futbol ve Yorumcuları

Beyaz Futbol, 5 tane futbol yorumcusunun bir masa etrafında oturup, Spor Toto Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası’nda oynanan maçları ve maçların ardından yapılan açıklamaların tartışıldığı, Beyaz Tv’de yayınlanan bir spor programıdır. Ahmet Çakar, Ertem Şener, Sinan Engin, Abdulkerim Durmaz ve Rasim Ozan Kütahyalı Beyaz Futbol’un yorumcularıdır.

Beyaz Futbol’un yorumcularının çoğunun bir futbol geçmişi vardır. (Teknik direktörlük, futbolcu, hakem, spiker v.b.) Bu yazımda size izlerken çok eğlendiğim bu yorumcuları kendi gözümden anlatmak istiyorum.

Ertem Şener: Beyaz Futbol’un aynı zamanda sunucusudur. Sakin kişiliğiyle ön plana çıkan Ertem Şener, diğer yorumcuların kötü şakalarına maruz kalan masum bir yorumcudur. Kendisi ne kadar yorumcu da olsa koyu Beşiktaşlıdır.

Ahmet Çakar: Sert bir kişilik gibi görünse de Ahmet Çakar bence özünde çok esprili ve eğlenceli bir yorumcudur. Eski hakemliğin verdiği ciddiyetle takımları eleştirir. Fakat hoşuna gitmeyen bir şey söylediğinizde canınızı fena yakar. Düşmeyin Ahmet Çakar’ın diline!

Sinan Engin: Deli kişiliğiyle ön plana çıkan Sinan Engin, insanların sözünü bölmesiyle ünlüdür. Kendisi çok iyi bir yorumcudur ve hakem hatalarını, takımların durumunu ve teknik ekipleri doğru bir tutum sergileyerek eleştirir. Kendisi Beşiktaşlıdır.

Rasim Ozan Kütahyalı (ROK): Beyaz Futbol’da en sevdiğim yorumcudur. Kendisi Beyaz Futbol’un izlenme rekorları kırmasındaki en büyük etkendir. Çok eğlenceli birisidir. Özellikle kendisi bir Galatasaraylıdır. Bu yüzden Bir Fenerbahçeli olan Abdulkerim Durmaz ile uğraşır. Fenerbahçe’nin yenildiği ve ya puan kaybettiği her maçtapuan kaybettiği şehire özgü eşyaları getirir. Abdulkerim Durmaz ise aynı şekilde karşılığını vermektedir.

ROK’UN EN GÜZEL ŞOVLARI:

1) ADANASPOR-FENERBAHÇE MAÇI ABDULKERİM DURMAZ’A ADANA DÜRÜM GETİRİP NUSR-ET GİBİ TUZ DÖKTÜ.
2) FENERBAHÇE ÜST ÜSTE PUAN KAYIPLARI YAŞARKEN ABDULKERİM DURMAZ’A HESAP MAKİNESİ GETİRDİ VE GALATASARAY İLE OLAN PUAN FARKINI HESAPLAMASINI İSTEDİ.
3) KAYSERİSPOR-FENERBAHÇE MAÇI ABDULKERİM DURMAZ’A PASTIRMA VE SUCUK GETİRDİ.

Abdulkerim Durmaz: Kendisi koyu bir Fenerbahçelidir. Programda efendi bir duruş sergileyip, takımları eleştirmektedir. Ne kadar ROK’un saldırıına maruz kalsa da o da bunların altında kalmamıştır.

İşte Beyaz Futbol programı ve yorumcuları. Her Cumartesi,Pazar ve Pazartesi Beyaz Tv’de yayında. Bu eğlenceli programı kaçırmayın derim.

 

(Visited 10.671 times, 3 visits today)