Sihirli Kalem

Elimde her yazdığımı gerçekleştiren, olağanüstü bir sihirli kalemimin olduğunu düşünüyorum da, onunla neler yazardım neler. Ama daha teknoloji bu kadar gelişmedi bu yüzden böyle bir kalemin olması henüz mümkün değil. Ama ben elimde böyle bir kalemimin olduğunu düşünüyorum. Bence siz de düşünün. Ve bu kalemle sadece 5 dileğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Siz olsaydınız neler yazar da gerçekleştirirdiniz böyle bir kalemle? Ben de şimdi size bu kalemle gerçekleştireceğim 5 şeyi yazacağım.

1. Koronavirüs artık bitsin.

Bence siz de olsaydınız bu dönemde ilk aklınıza gelecek şey bu olurdu çünkü artık Korona virüs bizi evlerimize hapis etti. Artık bizim onu hapis edip yok etmemiz gerekiyor. Bu yüzden ilk bunu yazdım.

  • Artık şimdi isteyeceğim 4 şey kendim için şeyler. İlk isteğim bütün dünya içindi ama artık diğer isteklerim kendim için güzel şeyler. Sonuçta benim kalemim değil mi. Bakalım yazacağım şeyler nelermiş:

2. Sonsuza kadar ailemle sağlıklı ve mutlu yaşamak.

Evet, herkesin hep istediği gibi ailemle sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşamak istiyorum. Bu benim için çok önemli.

3. Ailem ve ben artık büyük bir sarayda yaşayalım. Ve Amerika’da yaşayalım.

Artık biraz da güzel bir sarayda yaşayalım değil mi. Bence siz de isterdiniz. Ve benim en büyük hayalim büyüyünce Amerika’da yaşamak. Eee madem böyle bir sihirli kalemim var neden şimdiden gitmiyorum değil mi.

4. Kendime özel bir gemim olsun. O gemiyle ailemle birlikte bütün ülkeleri gezmeye gidelim. Yani dünya turuna çıkalım.

Bu gezmeyi seven bütün insanların hayali olabilir. Ben de gezmeyi seven o insanlardan biriyim. Bu yüzden kendime özel bir gemide dünya turu atmak, özellikle de ailemle beni çok mutlu eder. Ve işte sihirli kalemle onu da yapıyorum ve sonuncu isteğim de:

5. Evimize 1 tane yavru köpek alalım.

Ben köpekleri çok severim ve hep bir köpek sahibi olmak istemişimdir. Ama bunu daha gerçekleştiremedim. Ama sihirli bir kalemle bunu da çabucak yapardım.

 

 

 

(Visited 147 times, 1 visits today)