Sihirli Kalem

Her şey 16 Şubat 2021 ‘ de başladı. Babam bana bir kalem aldı. Kalem çok renkliydi. Üstünde bir cin duruyordu. 20 Şubat 2021 ‘ e kadar kalemle ilgili her şey yolunda gitti. Ama saat 12.40 da kalemin etiketi beni rahatsız etmeye başladı. Etiketi çıkardığımda birden renkli kılıf çıkı verdi. Meğer başından beri arkasında 5 dilek yazan gri bir kılıf varmış. Kılıf çıktıktan sonra üzerindeki cin masalar da ki gibi bir cine dönüştü. Kısacası kocaman oldu. 1 dk. sonra bana sordu beş dilek hakkın var, ne dilersen dile benden dedi. Sonra cin tabi bu dilekleri gerçekleştirmemi istiyorsan deftere yazmalısın dedi. Bense bundan çok hoşnut bir şekilde uzatarak tamam dedim.

  1. Dileğimi, deftere yazmaya başladım. 1. dileğim köpekti. Ben köpek istiyorum ama annem ona bakmayacağını söylüyor. Ama ben yine de istiyorum bu bakmama sorununu da öbür dileklerde halledeceğim.
  2. Dileğim, ise bahçeli bir evimizin olması. Köpeğime mama koyup çıkacağım. Tuvaletini bahçeye yapar. Gün sonunda temizleriz. Orada gezer, kardeşim ise onunla oynar diye düşünüyorum.
  3. Dileğim, ise Bahamalara gitmek. Orda ki deniz, kalınılıcak yerler mükemmel.
  4. Dileğim, ise bir ayakkabı gibi bir şey, ama ayakkabı değil. Ayağınıza giyiyorsunuz yanında hortum var. O hortum sizi deniz suyunu çekiyor. Ayakkabının altından boşaltıyor. O boşaltılan su sizi uçuruyor.
  5. ve son dileğim ise korona virüsün geçmesi.
  6. Dışarıya çıkamıyoruz ya!… Sabah uyandığımda bir baktım herkes şok. Beni dinledikten sonra ise beni psikoloğa götürdüler. Psikolog hiçbir şey bulamayınca herkes banana inandı. Kardeşim bile… ondan sonra ise ailemizde herkes bu değişikliklerle sonsuza kadar mutluca yaşadı.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       SON
(Visited 306 times, 1 visits today)