Sihirli Kalem

Sihirli bir kalemim olsaydı;

1.Corona’yı bitirirdim. Çünkü sevdiklerimizle, akrabalarımızla ve arkadaşlarımızla buluşamıyoruz. Maskeden ve dezenfektandan kurtulmak istiyoruz. Corona’nın azalması için uygulanan yasaklardan dolayı okula gidemiyoruz, büyüklerimizi ziyaret edemiyoruz, parklarda rahat rahat oyun oynayamıyoruz.

2. Havuzlu, üç katlı bir ev isterdim. Çünkü ben bahçeli evleri çok seviyorum. Bahçesinde kedi ve köpek besleyebilirim. Akşamları havuza girebilirim. Arkadaşlarımı, kuzenlerimi çağırıp bahçede macera dolu aktiviteler yapabiliriz. Meyve ağaçları dikeriz. Onlar büyüdüğü zaman dalından taze taze meyve yerim.

3.The Land Of Legend Otele gitmek isterdim. Bu otel benim bugüne kadar gittiğim en güzel otel. Otele girer girmez karşınıza çıkan şeker ve çikolata büfesi çocukları çok mutlu ediyor. Oteldeki her şey çocuklar için tasarlanmış. En sevdiğim oyun hırsız-polis oyunu. Otelde yüzlerce kaydıraklı havuz var. Hepsi birbirinden güzel. Ama en güzeli vatozlarla yüzmek. Hem eğlenceli hem de heyecanlı oluyor.

4. Teknolojik bir telefon isterdim. Mesela Iphone Xmax Pro. Şarjı çok uzun dayanıyor. Bütün uygulamalar çok hızlı açılıyor. Ayrıca interneti de sınırsız olabilir. Arkadaşlarımla, kuzenlerimle daha kaliteli görüntülü görüşebiliriz.

5. Kardeşimin bir an önce doğması ve hızlı büyümesini isterdim. Çünkü onunla okula gitmek istiyorum. Ona masal okumak, onunla oyun oynamak ve birlikte parkta oynamak istiyorum. Hadi hemen gel…

(Visited 34 times, 1 visits today)