Sihirli Kalem

Covid-19’un çaresinin bulunması ve bu virüsün bitmesini istiyorum çünkü tüm insanlığın normalleşmesi ve eski yaşantıma geri dönmek istiyorum. Bunun yanında covid-19 virüsüyle beraber zorunluluk haline gelen maske dezenfektan vb. şeylerin hayatımızdan çıkması büyük bir rahatlık olacaktır.

Ailemle beraber mutlu sağlıklı yaşamak istiyorum. Elbette ailem haricindeki tüm insanların da mutlu ve sağlıklı olmasını istiyorum. Hayatta çıkan zorluklar ve aksaklıklar mutluluğumuzu genellikle engelliyor ve bu nedenle  psikolojimizi kötü etkiliyor.

İnsanların doğayı koruması ve doğal kaynakların mümkün olduğu kadar bol olması. Doğayı korursak doğal kaynaklar artacağı için sizin de bildiğiniz üzere kuraklık başladığı için doğayı korumak kuraklığı engelleyecektir.

Harvard üniversitesinde güzel bir eğitim almak isterdim çünkü bu zamanda Türkiye’de alacağım bir eğitime göre çok daha iyi olacağı ve uluslararası bir üniversite olduğu için iş bulmam çok daha rahat olacaktır.

Bu kalemin hayatımın sonuna kadar bana eşlik etmesini diliyorum. Böyle bir güce sahip olmak hem çok değerli hem de çok güzeldir.

(Visited 16 times, 1 visits today)