Sihirli Kalemim ve Hayallerim

Uçan bir kaykayımın olmasını isterdim. Uçarak yükseklere ulaşıp farklı kuşlarla tanışmak isterdim. Kuşları yakından görüp hayatlarına dokunurdum. Hatta onlarla arkadaş bile olurdum. Kuşları daha iyi tanıyıp diğer arkadaşlarıma onların bilmediğimiz hayatlarından bahsederdim. Onlara gizli gizli yemek bırakarak kendimi de onları da çok mutlu ederdim. Herhangi bir canlıyı mutlu etmek beni dünyanın en mutlu çocuğu yapıyor.

Kitaplardan oluşan bir evim olsun isterdim. Evin her odası ayrı bir macera serisinden oluşmasını isterdim. Her odada kitapları okudukça yazılan her hikayenin gözümün önünde kendiliğinden canlanmasını isterdim. Her odada ayrı maceraları her gün yeni ve farklı şekilde yaşamak isterdim.

İyilik şehri kuruyorum. Bu şehre virüsler, savaşlar, katiller, hayvanlara zarar veren insansılar giremez. Sadece iyilik yapanlar girebilirler. Ama iyilik şartlarım da var; her canlı her gün başka bir canlıya iyilik yapacak. İyilikler paylaştıkça çoğalacak. Böylelikle şehrimde yaşayan herkes çok mutlu olacak.

(Visited 17 times, 1 visits today)