SİNDERELLA’NIN AYAĞINDA MANTAR OLURSA NE OLUR?

Biliyoruz ki Sindirella’nın sonu mutlu bitiyor. Prensle evlenirler ve mutlu mesut yaşarlar. Ama ya Sindirella’nın ayağında mantar olduğundan prens onun gerçek  prenses olduğuna inanmazsa? O zaman anlatmaya başlayayım.

O akşam prens Sindirella’nın kaldığı eve gelir, ve en son olarak Sindirella’nın ayağına ayakkabı denenir. Fakat bir sorun vardır. Sindirella’nın ayağına ayakkabı olmaz. Sindirella ağlayarak eve geri gelir. Ayağına bakar ve ayağında mantar olduğunu fark eder. Ve sonra ağlayarak prensin yanına gelir ve ‘ O baloda dans ettiğin kişi bendim, gerçekten bendim’ diyerek ayağına kapanır. Fakat bir türlü prensi ikna edemez. Ne yaparsa yapsın prens ve yanında ki çalışanlar da ona inanmaz. Sonrasında Sindirella ayağına krem sürer. Aradan birkaç gün daha geçer ama yine Sindirella’ nın ayağı iyileşmez. Sonrasında Sindirella bir gün yolda yürürken yaşlı bir kadın ona sihirli bir krem uzatır. Sindirella normalde böyle bir şeye inanmaz. Ama baloya giderken yaşlı bir teyze onun kıyafetini sihirle değiştirdiğini hatırlayınca inanır. Sonra Sindirella kremi alır ve hemen eve koşar. Sonra kremi acelece sürer.

Sonraki gün hemen ayakkabının öbür tekini giydi ve olduğunu fark etti. Ve sonrasında hemen prensin yaşadığı kraliyete gitti ve ayakkabının olduğunu söyledi. Sonra prens baktı ve gerçekten olduğunu fark etti. Sonra onlar evlendi .  Sindirella’ ya kötü  davranan üvey kız kardeşleri ve onların anneleri Sindirella’nın baş ucunda eğildiler. Ve hikaye burada biter. Yani eskisi gibi çok güzel bir sonu var bence. Umarım beğenmişsinizdir.

(Visited 461 times, 1 visits today)