Şok Oldum!

 

                                      Şok Oldum!

Bu yılbaşı sıradan bir yılbaşı değildi. Oysaki ben sevdiklerimiz ile buluştuğumuz hediye alıp verdiğimiz yılbaşı gecelerini çok severim. Bu sene salgın nedeni ile evlere kapanacak ve sevdiklerimiz ile sadece telefonla görüşecektik.

Her şeye rağmen yılbaşı ağacımızı kurduk. Bu sene altında hediye bulma umudum yoktu. Öyle ki yeni yıla bir gün kala babam elinde kocaman bir hediye paketi ile gelene kadar. Önce kim için olduğunu sordum. Hepimizin ama en çok da benim için olduğunu söyledi sonra bir anda paketin etrafındaki küçük delikler dikkatimi çekti heyecanım yerini meraka bıraktı. Ben hemen ağacın altına koymak istedim ama babam  bekletemeyeceğimizi söyledi. İyice heyecanlanmıştım.Sanırım annem biliyor olacaktı ki aynı heyecanı onun gözlerinde göremedim. O daha çok benim tepkimi  takip ediyordu.

 En sonunda paket önüme koyup yavaşça açmamı söyledi babam. Hediye paketini açınca şok oldum sürpriz olduğunu biliyormuş gibi sessizce duran tatlı mı tatlı bir köpek .Sevinçten ne yapacağımı şaşırdım yuvası da kendisi de çok tatlıydı. Oyuncağı bile vardı .

Bu sene çok sessiz ve hediyesiz geçecek derken birden hayatımın belki de en güzel hediyesini almıştım. Şimdi onunla geçecek güzel günleri hayal ediyorum .

(Visited 15 times, 1 visits today)