Sömestir Tatilim

Benim yarıyıl tatilim şöyle başladı:Tatilimin ilk haftası annem ve ben, annemin iş yerine gittik. Oradayken tabii ki zamanımı boşa geçirmedim. 80 Günde Devri Alem adlı kitabı okumaya başladım ve test kitabımdan sorular çözdüm.

Tatilde jimnastik ve bale derslerime devam ettim. Annemin izin gününde onunla beraber alışveriş merkezine gittik,orada çok eğlendim,ayrıca evimiz için ihtiyaçlarımızı aldık. Perşembe günü annem,sallanan dişimi çekti. Dişimi yastığımın altına koymadım ama annem yine de bana diş hediyesi aldı. Hediye için çok sevindim ve anneme çok teşekkür ettim.
Tatilimin ikinci haftasının salı günü, annem ve babamla birlikte Antalya’da Granada Luxury Belek isimli otele gitmek üzere sabah çok erken bir saatte yola çıktık. Antalya’ya gidene kadar bazı yerlerde kar yağıyordu,bazı yerlerde de yağmur. Antalya’ya yaklaştıkça hava çok sıcak olmaya başlamıştı.

Otelde çok eğlendim, birçok etkinliğe katıldım, fotoğraf çektirdim. Kids Club’ta kurabiye yaptım ve yedim, tabii piştikten sonra. Otel çok güzeldi, bol bol kapalı havuzunda yüzdüm, mini diskosunda dans ettim, yemekleri de harikaydı. Antalya’da sürekli yağmur yağdığı için dışarıya çok az çıkabildik. Belek’in merkezini gezdik,yollarda birçok portakal ağacı gördüm,bir ağaçta yüzlerce portakal vardı.

Otele döndük, valizlerimizi topladık ve Ankara’ya döndük. Çok güzel bir yarı yıl tatili geçirdik.

 

(Visited 49 times, 1 visits today)