Sömestr Tatilim

Ben sömestir tatilinde ilk olarak basketbol kampım için Antalya’nın Kemer ilçesine gittim. Otelin adı Limak Limra idi. Orada 4 gün kaldım. Her gün maç yapıyorduk. Biz 4 maçın 3’ünü kazanabildik ama ona rağmen turnuvada 1. olduk. Orada antrenman da yaptık. Çok eğlendim. Kamptan dönerken 2 arkadaşım oteldeki bozuk yumurtalar yüzünden zehirlendi ve yolda serum takıldı.

Ankara’ya döndükten sonra 1 gün Ankara’da kalıp Bursa’ya Uludağ’da kaymak için Kaya Uludağ Hotel’e gittik. Benimle beraber sadece annem, arkadaşım ve onun annesi gelmişti. Oradan kızak alıp kaydık. Karlar sanki pırıl pırıl bembeyaz bir çarşaf gibiydi. Aynı zamanda da kayak yaptık. Kayakları takmadan önce bize bir bot giydirdiler. Bot o kadar ağırdı ki zıplayamıyor, yürüyemiyorduk. Sanki yerçekiminin gücü artmış gibiydi.

Kaydıktan sonra tekrar Ankara’ya döndüm. Birkaç gün de Ankara’da kaldım. Bu arada ödevlerimi yapmayı da unutmadım! Birkaç gün Ankara’da kaldıktan sonra okul başladı. İşte, bu benim sömestir tatilimdi. Görüşürüz!

(Visited 19 times, 1 visits today)