Sömestr Tatilim

Göz açıp kapayıncaya kadar hızlı geçen bir sömestr tatili daha sona erdi. Sömestr tatilim çok güzeldi. Site arkadaşımla doya doya oyun oynadım. Bolu’dan yaşıtım olan kuzenim geldi.Çok ama çok eğlendim. Ama her zaman her şey güzel gitmez değil mi? Bende de öyle oldu maalesef. Kuzenim elimi kapıya sıkıştırdı! Bayağı ağladım. Neyse ki biraz morluk ve acıyla atlattım.

Kuzenim gittikten sonra Kızılcahamam’da kaplıcaya benim ailem, arkadaşım ve ailesi ile tatile gittik. Doya doya yüzdük. Kaplıca suları çok sıcak olduğu, sadece ayaklarımızı sokabiliyorduk. Çocuklar için otelde bir sürü etkinlikler, oyunlar, yarışmalar ve danslar yapıldı. Sadece 3 gün kaldık ama bu tatilin tadı damağımda kaldı.

Sömestr tatilinin ikinci haftası halama küçük bebeğine bakmasında yardım ettim ve minik kuzenimle ilgilendim. Aynı şekilde teyzemin bebeğiyle de oyun oynadım. Eski sınıf arkadaşlarımla buluşup doyasıya oynadık ve eğlendik. Aynı zamanda derslerimi çalıştım, ödevlerimi yaptım ve bol bol kitap okudum.

Enerji depoladığım bu sömestr tatilinden sonra okul arkadaşlarımı ve öğretmenlerimi de çok özledim tabi ki. Okulumu o kadar çok özlemiştim ki okulun ilk günü bana 1 saniye kadar hızlı geçti.

 

 

 

 

 

 

 

 

(Visited 26 times, 1 visits today)