Süper Güçler Gerçek Olsaydı

Benim bloglarımı okuyanlar bilir. Ben genellikle hayvanlarla ilgili bloglar yazarım . Ama bugünkü konumuz süper kahramanlar ve güçleri.

Evet herkes en az bir kere “Keşke bir süper gücüm olsaydı” demiştir. Peki bu süper güçler gerçek olsaydı ne olurdu, hiç düşündünüz mü? Ben bu blog konusu sayesinde biraz düşündüm. Bildiğim süper kahramanların güçlerinden bana en cazip gelen uçmak oldu.

Çünkü yolculuklarda çok sabırsız oluyorum ve çok da sıkılıyorum. Gideceğim yere hemen varmak, sevdiklerime çabucak kavuşmak istiyorum.

Bir de ben gezmeyi çok ama çok seviyorum. Yeni yerler görmek, değişik yiyecekler tatmak, alışveriş yapmak bana mutluluk veriyor. Uçabilme süper gücüyle kısa zamanda çok yer gezebilirim.

İkinci istediğim şey ise köpeğimin boyunu ayarlayabilmek… Böylelikle onu dilediğim her yere sorunsuzca taşıyabilirim. Alışveriş merkezine, restorana gideceğimiz zaman kimsenin fark etmeyeceği kadar küçük hale getirirdim. Uçağa bineceğimiz zaman bile ufacık yapar çantamda her yere götürürdüm. Hatta o kadar küçük yapardım ki cebimde okula bile götürürdüm.

Ve en son istediğim güç de sonsuz mutluluğa sahip olmak. Çünkü üzücü olaylar olmazsa hayat çok daha güzel olurdu.

(Visited 19 times, 1 visits today)