A silhouette style illustration of a superhero standing with sunburst effect in the background. Easy to edit. Wide space available for your copy.

SÜPER GÜÇLERLE SÜPER HAYAT

Ben küçükken çok fazla süper kahraman filmi izlerdim,şimdide süper kahraman filmleri izlerim ama eskiden daha çok izlerdim ve en çok sahip olmak istediğim güçler de görünmez olmak , ölümsüz olmak , hasar almamak , uçmak , ışınlanmak ,insanların zihnini okumak, istediğim kılığa girebilmek ve insanları kontrol edebilmekti.

Her zaman bu güçlere sahip olmak istemişimdir.Ben eğer bu güçlere sahip olsaydım  dünya daha güvenli bir yer olurdu çünkü istediğim her yere en hızlı şekilde yardıma koşabilirdim ve insanlara çok büyük yardımım dokunurdu. Mesela görünmez olarak kimse beni fark etmeden suçluların mekanına girebilirdim, ışınlanarak yardıma gideceğim yere en hızlı şekilde gidebilirdim.Ama bu güçleri sadece insanlara yardım etmek için kullanmazdım . Bu güçlerle kendimede yardım ederdim. Mesela insanların zihnini okuyarak benim ve çevrem hakkında gereçekten ne düşündüklerini öğrenirdim. insanları kontrol ederek her şeyi yapabilirdim ve bence bu çok eğlenceli olurdu. Hasar almayarakta ülkemizin ileride olabilecek askeri saldırılarında Türk askerlerinden önce düşman bölgesine uçma ve görünmezlik gücümle gidip hasar almama gücümle beraber ülkemize karşı yapılacak olan saldırıyı engelleyebilirdim.İstediğim kılığa girerekte yine vatanıma yararlı işlerde bulunabilirdim.

 

Ama bu süper güçleri sadece diğer insanlar için değil kendim içinde kullanırdım. Mesela insanların zihninin okuyarak benim ve çevrem hakkında gerçekten ne düşündüklerini bilebilirdim ya da bir başka arkadaşımın kılığına girip bir günlüğüne herkese güzel şakalar yapabilirdim.

 

(Visited 17 times, 1 visits today)