A silhouette style illustration of a superhero standing with sunburst effect in the background. Easy to edit. Wide space available for your copy.

Süper Gücüm

Herkes bilir ki hepimiz küçükken bir süper güce sahip olmak istedi. Peki ben ne olmak isterdim? Bu bloğumda bunu anlatacağım.

İlk olarak en çok sevdiğim süper kahramanı söylemek istiyorum .Ben örümcek adam ile yarasa adam (batman) arasındayım. Ama gerçekçi olursak ben örümcek adama daha çok özendim. Çünkü adam ağ atıyor. Açıkçası binalardan ağ atarak dolaşmak isterdim. Ama benim en çok istediğim uçmak. Aslında herkes bu süper gücü ister .Ama gerçekten göklerde süzülmeyi isterdim. Çünkü verdiği histen ziyade her yeri uçarak görmek ve havada hızlı ve ferah şekilde gezmeyi kim istemez ki? Ve ikinci olarak istediğim şey görünmez olmak. Çünkü merak ettiğim yerleri kimse yokken gezebilirim. Ve bir saldırı karşısında korunabilirim. Ve üçüncü istediğim süper güç ışınlanmak. Bu da çok klasik ama bir yerden bir yere gitmenin en hızlı yolu bu olsa gerek. Ayrıca gidemeyeceğim yerler mesela başka ülkedeki bir yer yada uzak bir yer oraya gidebilirim.

Ayrıca kendimi savunma amacıyla birden başka bir yere ışınlanabilirim.

Bu blokta sizinle birlikte hangi süper güçlerimin olmasını isterdim onu konuştuk. Ve buraya kadar sanırım. Görüşürüz

(Visited 8 times, 1 visits today)